eposta yazdır zoom+ zoom-

Mustafa Tuna Ankara Büyükşehir'e aday mı? İlk kez cevap verdi...

Mustafa Tuna Ankara Büyükşehir'e aday mı? İlk kez cevap verdi...

Melih Gökçek'in istifası sonrası Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Mustafa Tuna, Mart 2019'daki yerel seçimlerde yeniden aday olacak mı? Ne mesajlar verdi?..

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 20-09-2018 10:50 - Güncelleme: 20-09-2018 10:50

AK Parti'nin 2019 Mat'ında yapılacak yerel seçimlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına kimi aday göstereceğiyle ilgili aday toto sürerken, Ankara Büşükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, “Yeniden adaylık düşünceniz var mı?” sorusuna ilk kez cevap verdi. 

HAYIRLI OLMAYACAKSA OLMAK İSTEMEM... “Seçimler olur, aday gösterilirim, gösterilmem ayrı bir konu. Benim bir kere işlerimi yapmam gerekiyor. Bana düşen budur. Gerisi için Cumhurbaşkanımız, partimizin yetkili organları, partimiz için en uygun aday kimse onu aday olarak göstereceğinden hiçbir şüphe yok" diyen Mustafa Tuna, "Benim devam etmem yönünde karar alınırsa, çalışmalarımıza devam ederiz. Başka bir aday olursa, çalışmalarımızı sonuna kadar devam ettiririz. Eğer benim olmam hayırlı olmayacaksa, ben olmak istemem."

HESAP İŞİ DEĞİL NASİP İŞİ... "Adaylık işi hırsla olmaz zaten. Bizim öyle bir hesabımız olmaz. Hesap işi değil nasip işidir. Bunların hepsi emanet görevler, gelip geçici işler. Önemli olan vatandaşın memnuniyetini, konforunu artıran hizmetler yapmak. Bizim çalışmalarımız hep bu yönde."

ADAY OLMAK BAŞKA ADAY ADAYI OLMAK BAŞKA... "Bundan sonra da böyle bir görev verilirse çalışmalarımıza devam ederiz. Yoksa ‘ben aday olayım’ demekle aday olunmaz. Aday adayı olmak başka bir şey, aday olmak başka bir şey.”

5 YILLIK PROJELERLE ADAYLIK SİNYALİ... Başkanlık koltuğuna oturduktan sonra gece ulaşımı, otopark indirimi, su indirimi gibi vatandaşın cebine direkt dokunan hamleler yapan Mustafa Tuna'nın, aday gösterildiği takdirde 5 yıl boyunca Ankara için öncelikleri ve projelerini de anlatması 'aday olmak istiyor" şeklinde yorumlandı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Mustafa Tuna Ankara Büyükşehir'e aday mı? İlk kez cevap verdi... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Erdoğan 20 Eylül 2018 11:51 MAŞALLAH Ne İşler Yaptın Yav Yaptıkların Yapacaklarının Teminatıdır Ankaralılar Çok Menmundur İnşallah Senden Ama Ben Ankaralı değilim Ya Ama 1 Melih Gökcek Gibi Olacagını Asla Düşünemiyorum Çünkü Sen Benim Gördüğüm Kadarı İle Sadece Gökceğin Yaptığı İşeri Baltalıyorsun Aynısını K.Ören Başkanı Sayın Mustafa Ak Yapıyor Hic Bir Hizmet Yok Turgut Altınokun Mirasına Devam Ediyor Hic Menmun Değil Halk Pazarlar Parklar Caddeler Yollar Helede Parklardaki Tufaletlerde Millet 8 den Sonra Dışarı Çıkamıyor Artık Bu İş Bitti Bence Tarafsız Olarakta Yorum Yapıyorum Yoksa Ben Şimdiye Kadar Ak Partiye Oy Vermiş Biriyim Biraz Çeki Düzen Verin İşlerinize Halka Hizmet Edin Ya YETER Artık Sayğılarımla

    CEVAP YAZ 2 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro