eposta yazdır zoom+ zoom-

Mustafa Sarıgül safını seçti! Kılıçdaroğu mu İnce mi?

CHP'nin Şişli Belediyesi Başkan adayı olarak adı geçen Mustafa Sarıgül, CHP'de Kemal Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce arasında süren liderlik yarışında tarafını seçti. Sarıgül tercihini Kılıçdaroğlu'ndan yana kullandı ve Baykal'la ilgili bir de itirafta bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-09-2018 12:07 - Güncelleme: 05-09-2018 12:07

CHP'nin Şişli Belediyesi Başkan adayı olarak adı geçen Mustafa Sarıgül, CHP'de Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce arasında devam eden liderlik yarışında safını seçti.

Adı bugünlerde CHP'nin Şişli Belediye Başkan Adayı olarak geçen Sarıgül, Muharrem İnce'yi hedef aldı.Bir dönem CHP eski lideri Deniz Baykal'ın karşısına çıkan ve yaşanan tartışmayla gündeme gelen Sarıgül, Kılıçdaroğlu'nun karşısına çıkan İnce'yi "ham davranmakla" suçladı. Sarıgül şunları söyledi:

OLAĞANÜSTÜ KONGRELER CHP'YE FAYDA SAĞLAMADI: "Cumhurbaşkanlığı seçimi bitmiş, sizi insanlar aday yapmışlar, o seçim biter bitmez, aceleci ve ham davranmanın çok bir anlamı yok. Olağanüstü kongreler CHP'ye hiçbir zaman fayda sağlamamıştır.

ŞU ANDA ZATEN BİR GENEL BAŞKAN VAR: İnsanlar onun sabrını, zamanını, saatini beklemeli. Şu anda zaten mevcut bir genel başkan var. Görevine devam ediyor. Daha yeni zaten kongre oldu."

Sarıgül, İnce'nin adaylığı için "Kılıçdaroğlu'nun gösterdiği nezakete, zerafete bunun yapılması doğru değil" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mustafa Sarıgül safını seçti! Kılıçdaroğu mu İnce mi? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • mniksek 06 Eylül 2018 15:51 GENEL BAŞKANLIK İÇİN ATEŞ ÜNAL ERZENİ YUMRUKLADIĞIN GÜNÜ UNUTMADIK SARIGÜL, ŞİMDİ ŞİŞLİDEN ADAY GÖSTERİLMEK İÇİN 9 SEÇİM KAYBETMİŞ BİR GENEL BAŞKANA YALAKALIK YAPIYORSAN SEN CHP Lİ OLAMAZSIN, BU GİDİŞLE BU CHP DENDE BİR ŞEY OLMAZ, TAKİ GERÇEKLER SÖYLENİP KABUL EDİLİNCEYE KADAR...

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro