eposta yazdır zoom+ zoom-

Mustafa Destici'den bayram mesajı

Mustafa Destici'den bayram mesajı

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Biz yaşanan acılar karşısında pes eden, acizleşen değil, aksine daha da güçlenen, daha da kenetlenen bir milletiz. Saflarımızı daha sıkı tutacağız, düşman karşısında tek vücut olacağız." değerlendirmesinde bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-08-2018 13:10 - Güncelleme: 19-08-2018 13:10

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bayramın birlik, beraberlik, paylaşmak, kimsesizin elinden tutmak, yoksulu anlamak, mazluma kuvvet olmak anlamına geldiğini belirtti.

Bayramların sevinci, mutluluğu beraberinde getiren, değerlerin yaşamasına vesile olan kıymetli ve özel günler olduğunu vurgulayan Destici, şunları kaydetti:

"Biz isteriz ki ülkemiz ve tüm Müslüman alemi olarak bayramları huzur içinde geçirelim ama hayat durmaz, dünya acılarla mutluluklarla birlikte dönmeye devam eder. Ülkemizi de son günlerde rahat bırakmadılar. Türkiye'yi ekonomik kaosa sürükleyerek mutsuz ve muhtaç hale getirmek istediler. Bunlar karşısında milletçe maddi manevi mücadeleler verdik. Sonrasında da aldığımız şehit haberleriyle canımızdan can gitti, ocaklara ateş düştü. Analar evlatsız, evlatlar babasız kaldı. Acılar dört bir yanımızı sardı. Vatanımıza musallat olmuş hainler yüzünden bu bayram şehitlerimizin çocukları bayrama boynu bükük girecek, analarımızın öpülesi elleri evlatlarından uzak kalacak. Biliyoruz hiçbir söz, hiçbir karar gidenleri geri getirmeye yetmeyecek. Ama boyun eğmeyeceğiz. Biz yaşanan acılar karşısında pes eden, acizleşen değil, aksine daha da güçlenen, daha da kenetlenen bir milletiz. Saflarımızı daha sıkı tutacağız, düşman karşısında tek vücut olacağız. Ayırmadan, ayrıştırmadan, hak ve vatan yolunda birleşeceğiz, birleştireceğiz."

Zulme uğrayan, ezilen, savaş içinde olan tüm Müslümanlara Allah'ın yar ve yardımcı olması dileğinde bulunan Destici, Kurban Bayramı'nın Türkiye başta olmak üzere, tüm İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni etti.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mustafa Destici'den bayram mesajı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 19 Ağustos 2018 18:32 Millet reisçiler ve "hainler" olarak yarılıverdi. Siz ülkücü kökenlilerde seyredin efendiler

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Mustafa Destici
MUSTAFA DESTİCİ KİMDİR?

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve 27. Dönem Ankara Milletvekili Mustafa Destici, 1966 yılında Eskişehir’in Günyüzü İlçesi Gecek köyünde doğdu. İlk tahsilini Günyüzü İlçesi

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro