eposta yazdır zoom+ zoom-

Mustafa Destici kaza geçirdi

Mustafa Destici kaza geçirdi

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici trafik kazası geçirdi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 24-12-2012 10:28 - Güncelleme: 25-10-2015 06:46

BBP Genel Başkanı trafik kazası geçirdi. Destici yaralı olarak GATA'ya kaldırıldı. Destici'nin basın danışmanı tedavisinin sürdüğünü açıkladı.

HAFİF ŞEKİLDE YARALANDI

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, makam aracının karıştığı trafik kazasında hafif şekilde yaralandı.

Alınan bilgiye göre, BBP Genel Başkanı Destici'nin makam aracı, Etlik GATA kavşağında sabah saatlerinde trafik kazasına karıştı. Kazada başından küçük bir darbe alan Destici, Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne kaldırıldı.

Destici'nin sağlık durumunun iyi olduğu, tedbir amacıyla beyin tomografisi çekileceği bildirildi.

İŞTE DESTİCİ'NİN KAZA SONRASI İLK FOTOĞRAFI

screen-shot-2012-12-24-at-12.14.32-pm.png

HASTANEDEN İLK AÇIKLAMA

Geçirdiği trafik kazasında yaralanan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin, bu gece hastanede tedbiren gözetim altında tutulacağı bildirildi.Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. Safa Kapıcıoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Destici'nin sağlık durumunun gayet iyi olduğunu ve gerekli tüm tetkiklerin yapıldığını belirtti.

Kapıcıoğlu, ''Kendisini bu gece hastanemizde misafir edeceğiz. Bu tamamen tedbir amaçlı. Yarın sabah gerekli kontroller uzman ekiplerce yapıldıktan sonra taburcu etmeyi planlıyoruz'' dedi.

Kapıcıoğlu, bir gazetecinin, ''Bugünkü açıklamanızda Sayın Destici'nin bugün taburcu olacağını söylemiştiniz. Bir değişiklik mi oldu?'' sorusu üzerine, ''Hayır. Genel durumunda hiçbir değişiklik yok. Bilakis geldiğinden çok daha iyi durumda. Ancak uzman arkadaşlarımızın tavsiyesi böyle'' diye konuştu.

Destici'nin ciddi bir travma geçirdiğini hatırlatan Kapıcıoğlu, ''O bakımdan bu gibi ciddi travma geçiren hastalarımızı tedbir amaçlı bir gece 12-24 saat gözetimde tutuyoruz. Belki bu evde de olabilir, ama tedbir amaçlı gözlem altında tutmak daha iyi olacak'' ifadesini kullandı.

Kapıcıoğlu, yarın sabahki değerlendirmelerin ardından Destici'nin taburcu edilmesinin planlandığını yineledi.

PAYLAŞ tw fb
KİMDİR ?
Mustafa Destici
MUSTAFA DESTİCİ KİMDİR?

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve 27. Dönem Ankara Milletvekili Mustafa Destici, 1966 yılında Eskişehir’in Günyüzü İlçesi Gecek köyünde doğdu. İlk tahsilini Günyüzü İlçesi

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro