Murat Boz Aslı Enver cephesinde her şey yolunda

Murat Boz, sosyal medya hesabından sevgilisi Aslı Enver ile uzun bir aradan sonra birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Çiftin aşkla dolu mutlu halleri dikkatlerden kaçmadı.

Murat Boz Aslı Enver cephesinde her şey yolunda

Bu yaz evlenecekleri iddiaları ortalarda dolaşan magazin dünyasının popüler çiftlerinden Murat Boz - Aslı Enver cephesinde her şey yolunda. Şarkıcı Murat Boz sosyal medya hesabı Instragram hikayesinden sevgilisi güzel oyuncu Aslı Enver ile adeta düşman çatlatırcasına bu aşk dolu pozu verdiler. Çiftin verdikleri aşk pozunda keyiflerinin yerinde olması dikkatlerden kaçmadı.

Murat Boz Aslı Enver cephesinde her şey yolunda

Aslı Enver de bu fotoğrafını Instagram'dan paylaşarak "Benimkinin gözünden" notunu düştü. Güzel oyuncunun yaptığı bu paylaşım takipçileri tarafından çok beğenildi. İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya karakterini canlandıran Aslı Enver, başarılı oyunculuğu ile takdir toplamakta. Görünen o ki güzel oyuncunun iş hayatında da aşk hayatında da her şey yolunda.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro