eposta yazdır zoom+ zoom-

Muharrem İnce'den flaş açıklama

Muharrem İnce'den flaş açıklama

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'den şaşırtan bir çıkış geldi. Kılıçdaroğlu'nun istifasının istendiği ortamda sessizliğini bozan İnce, "Bir kişi dahi partiden istifa etmesin. Herkes yerinde kalsın." dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 27-06-2018 14:14 - Güncelleme: 27-06-2018 17:15

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, eski CHP Genel Başkanı Altan Öymen ve eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın ile Karayalçın'ın Ankara Hoşdere Caddesi'ndeki ofisinde bir araya geldi. İnce, Karayalçın ve Öymen, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

24 Haziran seçimleri sonrası adı CHP'nin genel başkanlığına gösterilen Muharrem İnce, seçimin ardından "koltuğu bırak" çağrıları yapılan Kılıçdaroğlu için “Bir kişi dahi partiden istifa etmesin. Herkes yerinde kalsın. Benim ağzımdan kurultay diye bir şey duyarsanız o zaman konuşursunuz ama duyamayacaksınız." ifadelerini kullandı.

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, eski CHP Genel Başkanı Altan Öymen ve eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın ile Karayalçın'ın Ankara Hoşdere Caddesi'ndeki ofisinde bir araya geldi. İnce, Karayalçın ve Öymen'in Kemal Kılıçdaroğlu'nu ve CHP Genel başkanlığını konuştukları düşünülüyor. 

KILIÇDAROĞLU'NUN AÇIKLAMASI:
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da bu görüşme gerçekleşirken kameralar önüne çıkıp İnce için geri vites yaptı denilen şu sözleri söyledi:
-"Herkese açık ve net söylüyorum, Muharrem İnce bizim bir değerimizdir. Onu da sonuna kadar kucaklıyoruz. Bizde ayrılık gayrılık yoktur. Biz bir dava adamıyız, biz ilkelerin insanıyız."

Kılıçdaroğlu'ndan yeni Muharrem İnce açıklaması

'Kılıçdaroğlu teşkilatlara HDP'ye oy verin diye mesaj gönderdi'

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Muharrem İnce'den flaş açıklama haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR30 YORUM
  • abcd 28 Haziran 2018 16:45 Yendi de yendi, yendi de yendi, çıktın yendi, ben çıktım beni de yendi. Adam kazandı. M.İNCE

    CEVAP YAZ 0 5
KİMDİR ?
Muharrem İnce
MUHARREM İNCE KİMDİR?

CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? Muharrem İnce'nin eşi Ülkü İnce ve çocukları ile siyasi hayatına ilişkin biyografisi; Muharrem İnce 4 Mayıs 1964 Yalova doğumludur. Muharrem İnc

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro