eposta yazdır zoom+ zoom-

Muharrem İnce ne demek istedi? FOX'daki alt yazıya bakın

Muharrem İnce ne demek istedi? FOX'daki alt yazıya bakın

FOX TV'de konuşan Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin bir sözü twitterda gündem oldu. FOX bu sözü alt yazı olarak verirken, İnce'ye ilk tepki de Şamil Tayyar'dan geldi. İşte o laf ve tepkiler;

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 17-05-2018 10:23 - Güncelleme: 17-05-2018 14:45

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce dün FOX Tv'de Fatih Portakal'ın sunduğu Liderler programında soruları cevapladı. Programdan sosyal medyaya yansıyan ise İnce'nin alt yazıya başlık olan bir lafı oldu.

İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaybederse gidip gitmeyeceği sorusuna Turgut Özal'ın şüpheli bir şekilde ölümünü unutarak şu karşılığı verdi; -Kaybederse gitmez ne demek. Herkes nasıl gittiyse Demirel 6 kere nasıl gittiyse o da bir kere öyle gidecek. Yani Özal nasıl gittiyse o da öyle gidecek. Herkes gidecek. 

FOX TV rejisi bu sözleri KJ olarak alt yazıdan verince sosyal medyada tepki aldı.Bu ne demek?
Gazeteci Hilal Kaplan, Muharrem İnce'nin alt yazıdaki lafını görseli ile paylaşarak 'Bu ne demek?' diye sordu.

Şamil Tayyar : Zehirleyecek misiniz?

İNCE'DEN AÇIKLAMA: Soru şöyleydi. Sayın Erdoğan seçimi kaybederse gitmezmiş. Demirel nasıl gittiyse, Özal nasıl gittiyse Erdoğan da öyle gidecek dedim. Bugün bazı militanlar ‘Özal öldürülmüş onlara da bu mesajı vermişim.' Bunlar ne içiyorlar doğrusu merak ediyorum. Seçimle gelen seçilme gider.

Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar da Muharrem İnce'nin bu lafına attığı twitlerle tepki gösterdi ve şunları yazdı:

-Özal 17 Nisan 1993'de şüpheli ölümle aramızdan ayrıldı. Bu 'şüpheli ölüm', meğer CHP'li İnce için Cumhurbaşkanımızı devirme formülüymüş! Ne yapacaksınız zehirleyecek misiniz?

-Özal seçimle gitmedi, istifa etmedi, görevden alınmadı, şüpheli ölümle aramızdan ayrıldı. Hal böyleyken; bu örnekle Cumhurbaşkanımızın gideceğini söylemek art niyet değilse cehalettir, cumhurbaşkanı adayı için bu da vahim bir durumdur!

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Muharrem İnce ne demek istedi? FOX'daki alt yazıya bakın haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR63 YORUM
  • ercüment 17 Mayıs 2018 17:28 Ahmet Özala sorsanıza.Gerçi o da kararsız.2006 da Sovyetler 2010 da Ergenekon 2013 te derin yapı 2016 da fetö öldürdü demişti.Bir türlü 'Kalbinde sorun vardı by bass olmuştu üstelik aşırı kiloluydu hatta prostat kanseri ameliyatı bile olmuştu ve doktorlar prostat kalbi tekletir demişti' diyemedi.

    CEVAP YAZ 3 1
KİMDİR ?
Muharrem İnce
MUHARREM İNCE KİMDİR?

CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? Muharrem İnce'nin eşi Ülkü İnce ve çocukları ile siyasi hayatına ilişkin biyografisi; Muharrem İnce 4 Mayıs 1964 Yalova doğumludur. Muharrem İnc

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro