eposta yazdır zoom+ zoom-

Muhalefetin hamlesinden sonra AK Parti de toplandı

Muhalefetin hamlesinden sonra AK Parti de toplandı

Muhalefetin ittifak görüşmelerinin ardından AK Parti de harekete geçti. AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal ve Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, saat 17.00'de BBP Genel Başkanı Destici ile görüşecek.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 24-04-2018 15:43 - Güncelleme: 24-04-2018 15:43

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal ve Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, saat 17.00'de BBP Genel Başkanı Destici ile görüşecek. AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) ise Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.

Muhalefet partileri arasında ittifak görüşmeleri gerçekleştirilirken AK Parti MKYK Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.

SEÇİMLER ELE ALINDI: Toplantıda, 24 Haziran'da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerine ilişkin süreç ele alındı.

SEÇİM MANİFESTOSU DEĞERLENDİRİLDİ

Bu kapsamda miting programları ve milletvekili aday adaylarına yönelik temayül yoklamalarının görüşüldüğü toplantıda 6 Mayıs'ta yapılacak AK Parti İstanbul İl Kongresi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklayacağı partinin seçim manifestosunun da değerlendirildi.

AK Parti vekil adaylığı başvuru parası ne kadar-erkek adaylar için

Bomba iddia! 50 AK Parti milletvekili istifa edip Saadet'e geçecek ve...

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Muhalefetin hamlesinden sonra AK Parti de toplandı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR28 YORUM
  • Derin 02 Mayıs 2018 21:28 Sayın başkanım indirim yada denetimli serbestliği yükseltin suçsuz yere yatan binlerce insan var:((işini gücünü kaybeden insanlar var günahsız yere yatan evlatlarımız😪

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro