eposta yazdır zoom+ zoom-

Müge Anlı'ya çıktı Fatmanur'a ne oldu cin var deyip kaçırılan kız

Müge Anlı'ya çıktı Fatmanur'a ne oldu cin var deyip kaçırılan kız

ATV''deki Müge Anlı'nın programına sıradışı bir olay taşındı. Üniversiteyi yeni kazanan Fatmanur cin var denilerek ailesinin elinden alındı. Anne ve Babaya kızınızda cin var diyen Metin K. kızla 4 aylığına nikah kıydırdı. Fatmanur'a son bir işlem yapacağım diyen cinci kızı alıp kaçtı. Müge Anlı hikayeyi dinleyince inanamadı. İşte sıradışı olay.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-02-2018 10:07 - Güncelleme: 08-02-2018 10:07

Bioenerji uzmanı olduğunu söyleyen Metin K.'nın, üniversiteli Fatmanur K.'yı "Benimle evlenmezsen üç harfliler seni öldürecek" diye korkuttuğu, resmi evlilik yaptıktan sonra kızla birlikte kaybolduğu öne sürüldü. Genç kızın ailesi ATV ekranlarında Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert programına başvurarak çare aradı.

İzmir Bayraklı'da oturan Ercan-Ayşe Koçyiğit çifti, polise başvurarak 19 yaşındaki kızları Fatmanur'un bioenerji uzmanı olduğunu söyleyen Metin K. tarafından korkutularak kaçırıldığını öne sürdü.

Kızlarından 14 günden beri haber alamayan Koçyiğit çifti Müge Anlı'nın programına başvurarak başlarından geçenleri şöyle anlattı: "Küçük oğlumuz hastaydı. Obsesif Kompülsif teşhisi konmuştu. Bir türlü düzelemiyordu. Bir gün kızımız Fatmanur'un erkek arkadaşı, bize Alsancak'ta bürosu olan bioenerji uzmanı Metin K.'ya başvurmamızı istedi. Oğlumuzu Metin K.'ya götürdük. Tedavi seansları başladı. Bazen 250 bazen 500 lira veriyorduk. Oğlumuz gün geçtikçe düzeliyordu. Metin K. artık aile dostumuz olmuştu. Evimize girip çıkıyordu..."

FATMANUR 4 AY EVLİ KALMALI DEDİ: Aİle olayı anlatmaya şu sözlerle devam etti: "Bir süre sonra üniversiteye hazırlanan kızım rahatsızlandı. Metin K. 'Onu da tedavi ederim' dedi. Kızım üniversiteyi kazanmıştı. Uşak'ta okumaya gidecekti. Metin K. 'Fatmanur'u Uşak'a göndermeyin, ona üç harfliler musallat olmuş. Üniversiteye giderse ölür' dedi. Küçük oğlumuzu iyileştirdiği için ona inandık. Kızım okulu dondurdu. Bir süre sonra Metin bu sefer 'Kızınızın 4 aylığına evlilik yapması lazım. Yoksa ölecek' dedi. Ne yapacağımızı şaşırdık. 'Sadece kağıt üzerinde olacak, benimle 4 ay evli kalsın hiçbir şeyi kalmayacak' dedi. İnandık ve kızımızı onunla evlendirdik. Ancak nikahtan sonra kızımızı da alıp ortadan kayboldu. Alsancak'taki bürosunu da kapatmış. Kızımızın hayatından endişe ediyoruz."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Müge Anlı'ya çıktı Fatmanur'a ne oldu cin var deyip kaçırılan kız haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • erkan sayan 13 Şubat 2018 11:54 bir insan olarak bir baba olarak tüm insanlığa sesleniyorum şifa istiyorsanız doktora oda üstesinde gelemiyorsa allahtan isteyeceksin kuldan isterseniz dolandırmaya mahkum olursunuz şunu aklınızdan çıkarmayınız bir insan ben müslümanım diyorsa ben hastaları iyi ediyorum diyorsa ve bunun karşılığında maddiyat için yapıyorsa o kişi müslüman deyildir gerçek müslüman karşılık beklemeden iyilik yapan hayır yapan kişidir diyeri yalan ve o anneyi babayı çocuklarına sahip çıktıkları için ise sonsuz saygı duyarım gerçek anne baba işte onlardır çoğu anne baba o şekilde evini terkeden çocuklarına kötü gözle bakar kabul etmez gerçek anne babanın yapması gereken en doğru olanı yaptılar tebrik ederim sadece onların sorunu aslında deyil sorun ülkenin tüm anne babalarının sorunu yarın sizin çocuğunuzun başına neler geleceğini kimse bilemez hepimiz birimiz birimiz hepimizden sorumluyuz ancak bu gibi insanlara karşı dik durabiliriz

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Müge Anlı
MÜGE ANLI KİMDİR?

Doğum Tarihi : 19/12/1973Doğum Yeri : İSTANBULMeslek : SunuculukBurç : YayFavori Sporu : Yürüyüş Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığ

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro