eposta yazdır zoom+ zoom-

Müge Anlı Veysel Çilingir'in katili kim Yakup Çilingir stüdyoyu terk etti

Müge Anlı Veysel Çilingir'in katili kim Yakup Çilingir stüdyoyu terk etti

ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın programında Samsun'da öldürülen Veysel Çilingir'in katili her yerde aranıyor. Herkes aYşe Çilingir ve Yakup Çilingir'den şüpheleniyor. 25 Aralık Veysel Çilingir ile ilgili güncel bilgiler internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 25-12-2017 11:26 - Güncelleme: 25-12-2017 11:26

SAMSUN'da 3 yıl önce şüpheli bir biçimde öldürülen ve kardeşi Yakup Çilingir tarafından bulunan Veysel Çilingir'in katili her yerde aranıyor. 30 yıldır Suudi Arabistan'da çalışan ve döndükten sonra öldürülen Veysel Çilingir'in olayına gelin yakından bakalım.

Müge Anlı'nın programına katılan Veysel Çilingir'in eşi Ayşe Çilingir diğer aile fertleri tarafından suçlanıyor. Ayşe Çilingir'i tek suçlamayan isim ise Yakup Çilingir. Çünkü Yakup Çilingir ile Ayşe Çilingir arasında aşk iddiaları var. 30 yıldır devam eden ve konuşulan bu iddia yeniden gündeme geldi. Herkes merakla katilin kim olduğunu merak ediyor. Yakup Çilingir'in abisini bulması ve savcılık tarafından yanlışlıkla vurulduğunun açıklanması üzerine oklar aynı kişiyi gösteriyor. 

Bugün ise canlı yayında başka bir olay yaşandı. Skandal aşk iddiası sonrası daha fazla söylenenlere dayanamayan Yakup Çilingir stüdyoyu terk etti. Kayınbirader ve gelinde arasında çıkan dedikodular Veysel Çilingir'in öldürülmesinin sebebi mi sorusu stüdyoda yanıt aranıyor. 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Müge Anlı Veysel Çilingir'in katili kim Yakup Çilingir stüdyoyu terk etti haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro