Miraç filmi fragmanı - Sinemalarda bu hafta

Ufuk Bayraktar, Meltem Miraloğlu, Arda Şahin gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı film aynı zamanda bir süre önce hayata veda eden Oğuz Oktay’ın da son filmi olma özelliğini taşıyor.

Yapımcılığını Galibarda Fikir Sanat adına Miraç Kazancı’nın üstlendiği film bir macera komedi türü olarak izleyiciyle buluşacak. Yusuf ve Ali’nin kaybettikleri arkadaşları Ahmet’e seslerini duyurmak için ellerinden geleni yapmalarını konu alan film 23 Nisan’da çocuklar ve aileler için iyi bir alternatif olmak istiyor. Müziklerini Rafet El Roman’ın yaptığı filmin yönetmeni ise Enes Hakan Tokyay.

‘23 Nisan Pazar günü aynı zamanda Miraç Kandili’

Filmin yapımcısı Miraç Kazancı ‘Peygamberimizin (s.a.v.) Miraç’a çıkışını çocukların gözünden, onların dünyasından vermeye çalıştığımız bir film oldu. İzleyenlerin bu muazzam olayı çocukların dünyasından görmelerini, izlerken tebessüm etmelerini istedik. 23 Nisan Pazar gününün aynı zamanda Miraç Kandili olması film için oldukça anlamlı oldu. Çocukların aileleri ile birlikte gidip izleyecekleri, beğenecekleri bir işe imza attığımızı söylemek isterim.’ dedi.

Film 21 Nisan Cuma günü Türkiye’de, 25 Mayıs’tan sonra ise Avrupa’da gösterime girecek.

  • Film Fragmanları 20 Nisan 2017 13:30
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Miraç filmi fragmanı - Sinemalarda bu hafta videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro