eposta yazdır zoom+ zoom-

Milli Piyango büyük ikramiyesi hırsıza çıkabilir!

Milli Piyango büyük ikramiyesi hırsıza çıkabilir!

2016 yılı Milli Piyango biletleri satışları sürerken Adana'da bir satıcının biletleri çalındı. Biletleri çalınan satıcı 'Yılbaşı büyük ikramiyesi hırsızlara çıkarsa üzülürüm' dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 26-12-2016 16:43 - Güncelleme: 26-12-2016 16:43

ADANA'da, Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi bileti satan bir seyyar satıcı, 300 çeyrek biletinin 2 kişi tarafından çalındığını söyledi. Satıcının en büyük endişesi ise yılbaşı büyük ikramiyesinin çalınan biletlere vurması.

Merkez Seyhan ilçesi Reşatbey Mahallesi Atatürk Caddesi'nde seyyar bilet satıcısı Halil Demir, Yarbaşı Şehit Erdoğan Çıtak Polis Merkezi Amirliğine başvurarak iki kişinin 300 biletini çaldığı iddiasında bulundu. Başvuru üzerine polis, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Bilet satışlarını Atatürk Caddesi'nde sürdüren Demir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, önceki gün yanına iki kişinin geldiğini, çeyrek bilet almak istediklerini aktardı.

YILBAŞI BİLETLERİ ÇALINDI
Kendisinin de koçandan bileti çıkarıp verdiğini belirten Demir, "Soldan gelen kişi de seri bilet istedi. Seri bileti çantadan çıkartmaya çalışırken, sağdaki kişi koçanı alıp gitmiş. Kimin aldığını tam olarak bilmiyorum. Bir anda koçanın olmadığını fark ettim. Koçanda 300 bilet vardı, 4 bin 500 lira değerinde." diye konuştu.

BÜYÜK İKRAMİYE ÇIKARSA
Demir, 60 milyon liralık büyük ikramiyenin bileti çaldığını iddia ettiği kişilere çıkma ihtimali olduğunu belirterek, "Büyük ikramiye çıkarsa paralarını alırlar. Büyük ikramiye hırsızlara çıkarsa üzülürüm. Görüyorsunuz yağmurda çamurda bilet satmaya çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Milli Piyango büyük ikramiyesi hırsıza çıkabilir! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 01 Ocak 2017 00:19 komik... hırsızlık günah da milli piyango günah değil... kumar İslam dininin yasakladığı bir günahtır!

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro