eposta yazdır zoom+ zoom-

Mihriban Akgül elenmek istedi bir şok daha...

Mihriban Akgül elenmek istedi bir şok daha...

İşte Benim Stilim'de Sima Şerafettinova'dan sonra Mihriban Akgül şoku yaşandı. Mihriban Akgül 'ailevi' sebeplerden İşte Benim Stilim'den kendini eletti.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 30-05-2015 14:07 - Güncelleme: 29-10-2015 03:26

İşte Benim Stilim eleme gecesinin gündüzüne Sima Şerafettinova olayı gecesine Mihriban Akgül damga vurdu. Sima Şerafettinova yarışmadan kovulurken Mihriban Akgül ise 'ayrılmak' istediği söyleyerek kendini eletti.

İşte Benim Stilim'de final için geri sayım başlarken şok üstüne şok yaşandı. Bir gün içinde iki yarışmacı İşte Benim Stilim'den elendi. Sima Şerafettinova'yı İşte Benim Stilim yapımcıları diskalifiye ederken eleme gecesinde ise Mihriban Akgül şoku yaşandı.

Çağla Çetinöz'ün en kötü kıyafet sebebiyle İşte Benim Stilim jürisinin önüne çıktığı eleme gecesinde Mihriban Akgül 'ayrılmak istediğini' söyleyerek herkesi şaşırttı.

MİHRİBAN AKGÜL NİYE ELENMEK İSTEDİ?
Peki Mihriban Akgül neden elenmek istedi ve arkadaşlarından adını söylemelerini istedi. Mihriban Akgül sebebini ağlayarak şöyle açıkladı;
-"Buraya katıldığım ve burada olduğum için çok mutluyum. Ailevi sorunlarım var. Hesapta olmayan şeyler oldu. Daha fazla burda bulunmam mümkün değil. Sebebini burda açıklayamıyorum. Gerçekten gitmek istiyorum. Ağlamamam da gideceğimden değil sadece psikolojik. Ben güçlü ve hırslı bir kızım ama böyle oldu."

ANNESİ YARIŞMAYI İSTEMEMİŞ
Mihriban Akgül finale 2 hafta kala ayrılmak istemesinin sebebi olarak gösterdiği 'ailevi sorunları' ısrarlara rağmen açıklamadı. Öykü Serter biraz daha ısrar edince 'annesi ve maddi sorunları' olduğunu söyledi. Mihriban Akgül elenmediği taktirde daha da psikolojisinin bozulacağını belirterek "Hayatım çok farklı boyutlara taşınabilir. Artık ben de istemiyorum. Sorunlar olmasa devam ederdim. Çok büyük bir sorun olmasaydı burda kendimi eletmezdim" dedi.

JÜRİ İLK KEZ BÖYLE BİR OYLAMA YAPTI

Mihriban Akgül ve Çağla Çetinöz hakkındaki son kararı İşte Benim Stilim jürisi verdi. Jüri de Mihriban Akgül'ün açıklamaları ile şaşkına dönerken elemede ilginç sonuçlar çıktı. İşte jürinin verdiği oylar;

Ebru Yaşar '5 verdiğim bir kişinin elenmesini söyleyemem' diyerek Çağla Çetinöz'ün elenmesi için oy verdi.
İvana Sert ise 'Ben gitmeni istemiyorum ama seni kırmak istemiyorum' diyerek Mihriban Akgül elensin diye oy verdi.
Uğurkan Erez 'Ben seni yazamam' diyerek Çağla Çetinöz gitsin dedi.
Nur Yerlitaş 'çok istiyorsan' deyih Mihriban Akgül için elensin kararına vardı.
Kemal Doğulu ise 'Şoktayı, keşke önceden haberimiz olsaydı ailenle konuşurduk. Zor durumunda kalmanı istemem. Ailevi meseleler varsa ezilmeni istemem. Hiç istemeyerek olsa da sadece sen isteğin için adını yazıyorum' dedi ve Mihriban Akgül böylece isteği üzerine elenmiş oldu.

JÜRİ ÜYELERİ AĞLAYARAK UĞURLADI
Mihriban Akgül hıçkırıklara boğularak İşte Benim Stilim yarışmasına veda etti. Mihriban giderken İşte Benim Stilim jürisi bu beklenmedik ayrılık karşısında 'şoktaydı'. Mihriban Akgül'ün veda konuşması ise Uğurkan Erez dahil tüm jüri üyelerini ağlattı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Mihriban Akgül elenmek istedi bir şok daha... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • sima şerafettinova 31 Mayıs 2015 17:30 Noldu ki acaba iyi bir yarışmacı ama simanin gitmesine çok üzüldüm yaa

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro