eposta yazdır zoom+ zoom-

MHP'li Cemal Enginyurt, Numan Kurtulmuş'tan ne istiyor? Kankalık durumu mu var?

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin "Cumhur ittifakının ruhuna aykırı hareket edilmemesi" için kesin talimatı var. Ancak Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş'u hedef alıyor sürekli?... Neden acaba? Ortada bir kankalık durumu mu var? İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık sorguluyor...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-12-2018 14:56 - Güncelleme: 05-12-2018 14:56

Refah iktidarı dönemindeki sivri isimleri hatırlıyor musunuz? Şevki Yılmaz, bunlardan sadece biriydi? Hasan Mezarcı vardı bir de.Vakitli, vakitsiz konuşur Erbakan'ı sıkıntıya sokarlardı. 

Şimdi, "Erbakan Hoca kimi falakaya yatırırdı" yazıma birkaç günden  beri küfür yağdıran kimi Saadet Partililer yine celallenecek ama gerçek bu. Şevki Yılmaz ve onun gibilerin verdiği zararı çok merak ediyorlarsa, google'ın böğründe yazıyor, açıp okusunlar. 

Neyse...

MHP'li Cemal Enginyurt'a getireceğim sözü.

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin "Cumhur ittifakı"nın ruhuna aykırı hareket edilmemesi konusundaki kesin talimatına rağmen, MHP Ordu milletvekili Cemal Enginyurt, Şevki Yılmaz ve Hasan Mezarcı misali, dur durak bilmiyor. Ağzına geleni söylüyor, önüne çıkana saydırıyor. 

"Bu MHP düşmanlığın nedir?" diye, AK Parti'nin ikinci ismi Numan Kurtulmuş'a verip veriştirmiş yine. Eleştirse el hak. Ama eleştiriden öte, nezaketten yoksun konuşuyor, ya da yazıyor. 

Numan Bey, "Af seçimden sonra gündeme alınabilir, şu an gündemde yok" dediği için, MHP düşmanı ilan ediliyor Cemal Enginyurt tarafından:

"(...) Numan Kurtulmuş efendi! İşin gücün, MHP ne diyorsa tersini yapmak. Af diyen yok, ceza indirimi isteniyor. Bu MHP düşmanlığın nedir?

Ne kadar ayıp?
"Numan Kurtulmuş efendi!" nedir ya?
Söz söylemeye elbette hakkın var. Eleştirebilirsin, hem de sabahtan akşama kadar. Ama, az nezaket, biraz saygı, biraz adap, biraz terbiye... bu ne saygısızlıktır? 

Doğrusu, söz konusu Cemal Enginyurt olunca, bu üsluba, pek şaşırmıyorum.  Zira, mazisi kabalıklarla dolu biri.   Türkiye'nin 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'e karşı aday olmak isteyen MHP'li Sadi Somuncuoğlu'nu da yumruk atmıştı vaktinde. 

Şevki Yılmaz'ı tepede örnek verdiğime bakmayın, kimse kaba saba söylemde ve zorbalıkta bu arkadaşın  eline su dökemez. Sadi Bey'in hürriyetini kısıtlamaktan 20 ay cezaevinde kalınca... herhalde kendine gelmiştir, eski kimliğinden, kişiliğinden uzaklaşmıştır diye düşünmüştüm ama ne mümkün, can çıkar huy çıkmazmış!  Bahçeli'ye rağmen, "Cumhur ittifakı"nın ruhuna fatiha okuyor!

Peki neden Numan Kurtulmuş'u hedef alıyor?
Numan Hoca, gerçekten MHP düşmanlığı mı yapıyor?
Kurtulmuş'u hedef almasının başka bir sebebi olabilir mi acaba?

Enver Yılmaz'ın dili... 
Bir bağlantı, bir kanka vaziyeti falan... olabilir mi?

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN MHP'li Cemal Enginyurt, Numan Kurtulmuş'tan ne istiyor? Kankalık durumu mu var? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • Harbi delikanlı 05 Aralık 2018 16:20 Ordu seçim bölgesinden rakibi oluyorsa, elbette geçmeye çalışacak. Amma velakin centilmenlikten taviz verilmemeli. Nezih bir dil kullanılmalı kanaatindeyim.

    CEVAP YAZ 0 4

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro