eposta yazdır zoom+ zoom-

Mezarlıkta kan donduran görüntü!

Mezarlıkta kan donduran görüntü!

Antalya'nın Manavgat ilçesinde geçtiğimiz yıl ölen bir kişiye ait mezar, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından tahrip edilip, bir de tehdit içeren tabelalı mesaj bırakıldı. "Bu iş bitmedi" yazılı tabelayı mezarlık dibine yerleştirenlerle ilgili polis çok yönlü inceleme başlattı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 23-06-2018 17:49 - Güncelleme: 24-06-2018 00:04

Manavgat Çağlayan Mahallesi'nde Şelale yolu üzerinde bulunan Manavgat’ın en eski kabristanlarından Hafız Hoca Mezarlığı’nda çirkin bir saldırı olayı meydana geldi. 1 Mayıs 2018 tarihinde rahatsızlanarak hayatını kaybeden Bülent Suser’e ait mezarın taşı kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından sökülürken, yanına üzerinde tehdit içeren bir de tabela yerleştirildi.

Bir tahtanın ucuna iliştirilmiş tenekenin üzenine el yazısıyla "Siz böyle ederseniz, bende böyle ederim haa. Bu iş burada bitmedi. Yine geleceğim. Siz seçin" yazıldı. Mezarlık karşısında bulunan esnafların mezarın durumunu görerek haber vermesi üzerine mezarda yatan Bülent Suser’in yakınları, Emniyet ve Mezarlıklar Müdürlüğü görevlileri olay yerine geldi. Gerekli incelemelerin ardından Suser’in yakınları emniyete giderek konuyla ilgili şikayette bulundu.

Yapılan saldırının mezar yeri paylaşımından kaynaklanabileceği tahmin ediliyor.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mezarlıkta kan donduran görüntü! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 24 Haziran 2018 08:43 Ey güzel Allahım insanlara saygıyı geçtim artık o kalmadı da oluye saygiyida yitirmiş bir toplum yetişiyor töbe töbe Allah tan korkuları da yok ne istiyorsun ölmüş merhumdan Allah böyle insanlara iman ahlak versin müslüman bir ulkedeyiz elhamdulullah muslumaniz ama hiç oyle yaşamıyoruz hepimiz birbirimizden sorumluyuz uyarmamiz gerekir dinlemiyorsa şikayet gerekir kanunen suç dinen de suç islam ahlakiyla yetişen günahı sevabı bilen harami helal i bilen toplum yetistirmek nasipetsin ulkemiz için Allah inşallah ...

    CEVAP YAZ 4 33

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro