eposta yazdır zoom+ zoom-

Metin Hara ne dedi? Alay konusu olan o sözleri

Metin Hara ne dedi? Alay konusu olan o sözleri

Metin Hara Adriana Lima ile ayrılması sorulunca 'Ben bilim insanıyım' yanıtını verdi. Metin Hara'nın bu açıklaması twitterı çalkaladı. Alay konusu olan Metin Hara'nın 'hangi alanda bilim insanı' olduğu meçhul.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 27-12-2017 12:01 - Güncelleme: 27-12-2017 12:01

2017 yılına damga vuran Adirana Lima-Metin Hara ilişkisiydi. Türk halkının bir türlü inanmadığı 'aşk'ın bittiği haberleri gelince gözler Metin Hara'ya döndü. Metin Hara ise gazetecilerin sorusuna öyle bir yanıt verdi twitter aleminin diline düştü.

Amerika’dan dün dönen Metin Hara, bir gazetecinin “Ayrıldınız mı?” sorusuna sinirlenip “Ben bilim insanıyım, magazin figürü değilim” diye yanıt verdi. Bugüne kadar Adriana Lima ile her anını fotoğraflatıp instagramından da yayınlayan Metin Hara, bu sözleri ile sosyal medyada alay konusu oldu. Metin Hara'nın hangi alanda 'bilim insanı' olduğu çözülemedi.

Twitter alemi ise TT listesine soktuğu Metin Hara ile fena halde kafa buluyor.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Metin Hara ne dedi? Alay konusu olan o sözleri haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro