eposta yazdır zoom+ zoom-

Metin Arolat kiralık anneye parayı kaptırdı!

Metin Arolat kiralık anneye parayı kaptırdı!

Bulgaristan’da ‘kiralık anne’ bulan ünlü yönetmen Arolat, kızın kokainman çıkmasıyla şoke oldu

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 28-11-2009 09:02 - Güncelleme: 15-10-2015 16:12

Uzun süredir baba olmak istediğini belirten ancak evlenmek istemediği için yurtdışından kiralık anne arayan ünlü reklam ve klip yönetmeni Metin Arolat, büyük bir şok yaşadığını söyledi.

Geçen yıl Bulgaristan’da taşıyıcı bir anne bulduğunu anlatan Arolat, “Ajanstan bulduğum kiralık anne 22 yaşındaydı ve çocuğumu doğurması karşılığında 25 bin dolar ödedim. Ancak hiç beklemediğim bir durumla karşılaştım. Kız meğer kokainmanmış. Bu tarz kötü alışkanlık ihtimaline karşı test istediğimde gerçek ortaya çıktı. İyi ki bu konuda çok hassas davranmışım. Yoksa sonradan çok üzülecektim” dedi.

‘Paranın bir bölümünü kurtardım’

Çocuk için başvurduğu ajanstan kendisine 4 kiralık anne alternatifi sunulduğunu anlatan Arolat, “Bana katalogdan 4 anne adayı gösterdiler. Mavi gözlü, sarışın ve en güzel vücutlu olanını seçtim. İşlemler yapılırken içime kötü bir his düştü. Doktordan detaylı bir muayene istedim. Meğer kız uyuşturucu kullanıyormuş. Paranın bir bölümünü kurtarabildim ancak. Bu arada olan biteni ailem öğrendi. Ardından evde çok büyük kıyamet koptu. Annem bir daha aynı şeyi yapmamam için bana kız arıyor” diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro