eposta yazdır zoom+ zoom-

Meteorolojiden o iller için önemli uyarı! Sel ve taşkın...

Meteorolojiden o iller için önemli uyarı! Sel ve taşkın...

Meteoroloji'den son dakika önemli uyarılar! Rize ve Ordu'daki sel manzaralarından sonra Meteoroloji bir uyarı da daha bulundu. Yapılan uyarı da tam 6 il için sel ve taşkın riski olduğu duyuruldu. Meydana gelebilecek taşkınlara karşı ilgili kurum, kuruluşlar ve vatandaşların hazırlıklı ve dikkatli olması gerektiği de ayrıca belirtildi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 03-08-2018 09:28 - Güncelleme: 03-08-2018 11:41

Son gerçekleşen yağışlar ve RADAR'dan elde edilen görüntüler dikkate alındığında önümüzdeki 36 saatte; Samsun(doğusu), Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin illerinde  ani taşkın riski bulunmaktadır.

Söz konusu bölgelerde; köprü, menfez vb. yapılarda, yan kolların birleşim yerlerinde ve akış güvenliğinin kritik olduğu noktalar ile kuru dere yataklarında meydana gelebilecek taşkınlara karşı ilgili kurum, kuruluşlar ve vatandaşlarımızın hazırlıklı ve dikkatli olması önem arz etmektedir.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Meteorolojiden o iller için önemli uyarı! Sel ve taşkın... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro