eposta yazdır zoom+ zoom-

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz kimdir neden öldü intihar mı etti

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz kimdir neden öldü intihar mı etti

Anavatan Partisi başkanı ve eski başbakan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz öldü. Mesut Yılmaz oğlu Yavuz yılmaz kimdir, sevgilisi kimdir? Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz neden öldü? Yavuz Yılmaz hakkında tüm detaylar haberimizde.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 16-12-2017 11:43 - Güncelleme: 16-12-2017 11:43

Eski Başbakan ve Anavatan Partisi genel başkanı, eski siyasetçi Mesut Yılmaz'ın, iş adamı oğlu Yavuz Yılmaz öldü. 38 yaşındaki Yavuz Yılmaz'ın ani ölümü herkesi şoke etti. Peki Mesut Yılmaz'ın ölen oğlu Yavuz Yılmaz kimdir? Çalışmaları ile bilinen Yavuz Yılmaz, bir dönem büyük aşkıyla da gündeme gelmişti. İşte Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz hakkında tüm detaylar haberimizde.

MESUT YILMAZ'IN OĞLU YAVUZ YILMAZ KİMDİR; Yavuz Yılmaz, Türkiye Cumhuriyeti'nin eski başbakanı Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz'ın  oğludur. 1979 yılında doğmuştur. Kardeşi Hasan Yılmaz'dır. İş adamı olan Yavuz Yılmaz, kardeşi Hasan Yılmaz ile restoran işine girmiş ve bu işinden büyük kar elde etmiştir. Mesut Yılmaz'ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz, İstanbul Beykoz'daki evinde hayatını kaybetti. 38 yaşındaki Yavuz Yılmaz'ın yatağında ölü bulunduğu belirtiliyor. Ölüm nedenine dair incelemeler sürüyor. Öte yandan Yavuz Yılmaz'ın intihar ettiğine dair gelen haberler mevcut... Yavuz Yılmaz bir dönem büyük aşkı ile gündeme gelmişti. Spor spikeri sevgilisi Neşe Sapmaz ile büyük bir aşk yaşayan Yavuz Yılmaz, 3 yıl flört etmişti. Ancak çift yollarını daha sonra ani bir şekilde ayırmıştı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz kimdir neden öldü intihar mı etti haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Mesut Yılmaz
MESUT YILMAZ KİMDİR?

Ahmet Mesut Yılmaz ya da amcalarının soyadı ile Akçal. Aslen Rize Çayeli Çataldere/Cimil köyünden. 1947 yılındaİstanbul'da doğdu. İstanbul Erkek Lisesi'ni bitirdi. 1971 yılında Ankara Üniversitesi Si

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro