eposta yazdır zoom+ zoom-

Merve Büyüksaraç Acun'a rest çekti

Merve Büyüksaraç Acun'a rest çekti

Merve Büyüksaraç, Survivor yarışması hakkında yaptığı açıklamalara bu sabah yenilerini ekleyerek Acun Ilıcalı'ya resti çekti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-07-2012 17:10 - Güncelleme: 22-10-2015 07:36

ve Merve Büyükrasaç arasındaki kavgaa giderek büyüyor. Survivor yarışması hakkında ağır iddialarda bulunan Saraç, kendisine açılan tazminat davaları sonrası yine Acun'a yüklendi.

SANDVİÇ YERKEN KAYDI ÇIKACAK OLAN YARIŞMACI ARKADAŞLAR

Diğer Survivor yarışmacılarına da çatan Büyüksaraç, "Yarın öbür gün sandviç yerken kaydı çıkacak olan yarışmacı arkadaşlar kendilerini iyi bilirler" diye konuştu.

Acun Ilıcalı, “Survivor Ünlüler-Gönüllüler” yarışmasından elendikten sonra hem Acun Medya ve hem de yarışma hakkında ağır ithamlarda bulunan Merve Büyüksaraç’a 500 bin TL değerinde tazminat davası açmıştı.

Merve Büyüksaraç twitter sayfasından yeni açıklamalarda bulundu

- 100 bin TL'lik maddeyle iradeleri bağlanmış kuzuları aleyhimde tanıklığa yönlendiren Acun'un kayıtlar ortaya çıkınca halini merak ediyorum.

- Yalancı şahitlik yapan yarışmacı arkadaşlara tavsiyem, hukukçu bir tanıdıklarına yalancı şahitliğin cezasını sorsunlar.

- Aynı arkadaşlar hiç bir montajsız görüntünün silenemediğini aynı avukat arkadaşlarından öğrenebilir! Demedi demeyin.

- Yarın öbür gün sandviç yerken kaydı çıkacak olan yarışmacı arkadaşlar kendilerini iyi bilirler. iyi düşünün sonra yalan söyleyin derim!

- Arkadaşlar %100'ünün montaj olduğu bir programda bir insanı tanıma ihtimaliniz % 0 dır!

Kendisine "490.000 TL gidecek, üzülmelisin bence." twiti yazan bir takipçisine ise "Bence Acun'un daha fazla parası gidecek." cevabını verdi.

ALMEİDA'YA UYARI

Bir takipçisinin "Neden Almeda sana destek çıkmıyor peki" sorusuna Büyüksaraç, "henüz ona yalancı şahitliğin cezasını söyleyen olmamış" diye cevap verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Acun Ilıcalı
ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı Edirne doğumlu olsa da aslen Erzurumludur. 29 Mayıs 1969 yılında doğan Acun Ilıcalı'nın eşleri kimdir, ilk karısı ve son eşi Şeyma Subaşı ile çocukları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Acun Ilıcalı'nın yaşamından kesitlerle

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro