YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2018 00:16 - Güncelleme: 31 Ekim 2018 00:20

Merkür Yay burcuna geçiyor

Bugün 31 Ekim Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Ay Aslan burcunda ilerliyor. Özgüvenimiz ve yaratıcılığımız yükselirken kişisel ihtiyaçlarımızı daha fazla önemseyebilir, dikkat çekmek isteyebiliriz. Sevdiklerimizi ve kendimizi memnun etmek uğruna aşırı cömert tavırlar sergileyebiliriz.

Sabah erken saatlerde Ay, Uranüs ve Venüs ile dik açı yapacak. Duygusal heyecanlar ve dürtüsel tavırlar artabilir. İlişkiler, aşk ve cinsellik gibi konularda tutkulu ve hırslı davranabiliriz. Finansal alanlarda da aşırı riskler alabiliriz dikkat etmeliyiz. Bu saatlerde sürpriz durumlar günlük planlarımızı değiştirebilir.

Bugün Merkür Yay burcuna geçecek. Önümüzdeki günlerde zihnimiz küçük detaylar yerine büyük planlarımıza ve ideallerimize odaklanabilir. Eğitim, yabancı kültürler, medya, yayıncılık, seyahat, din, felsefe, inançlar ve hukuksal kavramlarla ile ilgili konular düşüncelerimizi daha fazla meşgul edebilir. Merkür 17 Kasım’da Yay burcunda retro harekete geçecek.

Gece saatlerinde Aslan burcundaki Ay, Akrep burcundaki Güneş ile dik açı yapacak ve son dördün fazında ulaşacak. Bu saatlerde duygu ve düşüncelerimiz arasında çatışmalar oluşabilir;  karşı cinsle ilişkilerde de özenli olmalıyız.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Merkür Yay burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro