YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2018 00:24 - Güncelleme: 26 Temmuz 2018 00:27

Merkür retrosu başlıyor!..

Bugün 26 Temmuz Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Oğlak burcunda ilerleyen Ay günlük yaşamdaki görev ve sorumlulukları öne çıkarıyor.

Sabah saatlerinde Ay Plüton ile kavuşurken, Başak burcundaki Venüs ile üçgen görünümde olacak. Kariyer ve aile içerisindeki sorumluluklar üzerimizde baskı yaratabilir. Yakınlarımız olan ilişkilerimizde duygularımızı kontrol etmekte zorlanabilir, manipülatif davranışlarla karşılaşabiliriz. Çevremizdeki kadın figürlerin desteğini hissetmemiz mümkün. İş ve maddi konularda daha dengeli ve verimli gelişmeler olabilir.

Aslan burcundaki Merkür bugün retro harekete geçecek. Merkür 19 Ağustos’a kadar geri harekette olacağı için bu dönemde zihinsel faaliyetler ve iletişim ile ilgili konularda yavaşlama ve karışıklıklarla karşılaşabiliriz. Günlük yaşamımızda daha dikkatli ve temkinli olmalıyız.

Dolunaya doğru ilerleyen Ay 16:41’den sonra boşlukta olacak. Günün geri kalan bölümünde Ay’ın üzerimizdeki duygusal ve fiziksel etkileri artabilir. Çok önemli kararlar vermeden akışta kalıp günü sakin ve dengeli geçirmeye çalışmalıyız.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Merkür retrosu başlıyor!.. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro