YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2018 15:13 - Güncelleme: 19 Ağustos 2018 15:16

Merkür ileri harekete dönüyor

Bugün 19 Ağustos Pazar... Güneş günündeyiz...

Yay burcundaki Ay yabancı kültürler, maneviyat ve uzak hedeflerimizle ilgili konuları ön plana çıkarabilir. İyimser enerjiler özgüvenimizi arttırabilir.

Merkür retrosu bugün sona eriyor. Merkür 6 Eylül’e kadar Aslan burcunda ilerleyecek. Günlük yaşamda artık kendimizi daha rahat ifade edebilir, planlarımızı uygulayabilir, iletişim, eğitim, seyahat, anlaşmalar ve ticari alanlarda hızlı sonuçlar alabiliriz.

Yay burcundaki Ay öğleden sonraki saatlerde Merkür ve Terazi burcundaki Venüs ile uyumlu görünümde olacak. Zihinsel ve sosyal enerjiler güçlenirken her türlü ilişkide ve günlük işlerde uyumlu ve dengeli olabiliriz.

Akrep burcundaki Jüpiter ve Balık burcundaki Neptün arasında oluşacak üçgen görünüm olaylara daha derin ve sezgisel yaklaşmamıza imkan verebilir. Görünenin ardındaki gerçekleri algılayabiliriz. Maddi manevi yardımlar almamız, kendimizi şanslı hissetmemiz mümkün.

Gece saatlerinde maneviyat ve tefekküre zaman ayırmak çok faydalı olabilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Merkür ileri harekete dönüyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro