YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 07 Eylül 2018 00:42 - Güncelleme: 07 Eylül 2018 00:45

Merkür Başak burcuna geçiyor

Bugün 7 Eylül Cuma... Venüs günündeyiz...

Aslan burcunda ilerleyen Ay güne yaratıcı ve güvenli enerjiler veriyor. Sosyal yaşam, sanat, hobiler, çocuklar, aşk ve flörtler günlük yaşamda daha fazla öne çıkabilir. Beğenilme ve takdir edilme ihtiyacı ile kişisel potansiyelimizi daha rahat ortaya çıkarabiliriz.

Başak  burcunda ilerleyen Merkür, Satürn ve Uranüs ile üçgen görünümde olacak. Düşüncelerimiz iş, kariyer, para ve maddi konulara odaklanırken, uzun vadeli işlerimizde planlar yapabilir, günlük işlerde pratik ve somut adımlar atabiliriz.

Güneş ve Neptün arasında etkinleşen karşıt açı bizi daha idealist ve vizyoner yapabilir. İlham ve yaratcılığımızı kullanabiliriz. Ancak hayallere dalıp gerçeklerden de uzaklaşmamalıyız. Merkür’ün desteği bizi bazı ideallerimize ve hayallerimize de yaklaştırabilir.

İletişim gezegeni Merkür bugün Başak burcuna geçecek. Merkür 22 Eylül’e kadar Başak burcunda ilerleyecek. Bu dönemde zihnimiz iş, hizmet, çalışma, eğitim alanlarına daha fazla yönelirken günlük işlerin detaylarına planlı ve mantıklı yaklaşabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Merkür Başak burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro