YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2018 09:31 - Güncelleme: 29 Haziran 2018 09:34

Merkür Aslan burcuna geçiyor

Bugün 29 Haziran Cuma... Venüs günündeyiz...

Oğlak burcundaki Ay dolunay fazında. Sabah saatlerinde Ay Oğlak burcunda Plüton ile birleşecek. Görev ve sorumluluklarımızla daha ciddi ve disiplinli bir şekilde ilgilenebiliriz. İlişkilerde tutkulu ve hırslı tavırlar öne çıkabilir.

Ay 11:56’da Merkür ile karşıt açı yapacak ve ardından boşluğa girecek. Oğlak burcundaki Ay günün geri kalan bölümünde önemli bir açı yapmayacak. Günlük rutin işlerle ilgilenip, akışta kalmakta fayda var.

Öğleden sonraki saatlerde duygu ve düşüncelerimiz arasında gerilim oluşabileceği için ilişkilerimizde daha dengeli olmaya çalışmalıyız.

İletişim gezegenimiz Merkür bugün Aslan burcuna geçecek. Merkür 26 Temmuz’da retro harekete geçene kadar düşüncelerimiz ben merkezli, iletişim şeklimiz dikkat çekici ve dramatik olabilir. Kendi isteklerimiz ve düşüncelerimiz ön plana çıkacağı için, olaylara tarafsız yaklaşmakta zorlanabiliriz. Sabit düşünceler ve inatçı yaklaşımlar zaman zaman ilişkileri zorlayabilir. Özgüven ve yaratıcılık artacağı için kendimizi sosyal alanda daha rahat ifade edip, dikkat çekebiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Merkür Aslan burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro