eposta yazdır zoom+ zoom-

Meral Akşener'e Bahçeli yorumu :'Koluna takar güle güle der'

Meral Akşener'e Bahçeli yorumu :'Koluna takar güle güle der'

2019 Cumhurbaşkanı seçimlerinde aday çıkarmayacaklarını açıklayan Devlet Bahçeli olay yaratan açıklamalarına Meral Akşener'i de sıkıştırdı. Bahçeli'nin İyi Parti ile ilgili yorumu enteresan oldu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-01-2018 12:38 - Güncelleme: 08-01-2018 14:22

ANKARA'da gazetelerin temsilcileri ile biraraya gelen Devlet Bahçeli, 2019 seçimlerinde Erdoğan'ı destekleyeceğini açıkladığı konuşmasında İYİ Parti'ye de taş attı. MHP'nin barajı geçme gibi bir sorunu olmadığını söyleye Devlet Bahçeli, partisinin 'dualı' bir parti olduğunu iddia etti.

Meral Akşener'in İyi Parti'yi kurmasına ilginç bir yorum getiren Devlet Bahçeli şunları söyledi;

MHP DUALI BİR PARTİ

-"MHP üzerinde çok büyük oyunlar var. Bu oyunlar yeni değil. MHP varoluş gayesini sürdürdüğü sürece, misyon ve vizyonun terk etmediği sürece üzerinde küresel güçlerin, iç ve dış odakları önemli oyunlar oynayabilir. Geçmişte olmuştur bu, şimdi de olmaktadır. Eğer bir gün birileri MHP ile uğraşmaktan, onun faaliyetini engellemekten vazgeçerse biliniz ki MHP misyonunu ve vizyonunu kaybetmiş, 87 tane sıradan parti haline gelmiştir, uğraşmaya da gerek yoktur demektir.

İYİ PARTİ DİYE BİR PARTİ KURAR...

-MHP inanan insanların partisidir. Benim inancıma göre dualı bir partidir. Bu partiyle kim uğraşıyorsa iki yakası bir araya gelmez. Cenabı Hak da bazen yardım eder. İYİ Parti diye bir parti kurar, bir hanımefendiyi de koluna takar güle güle der."

Meral Akşener kiminle ittifak yapacak Bahçeli'ye yanıtı

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Meral Akşener'e Bahçeli yorumu :'Koluna takar güle güle der' haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR44 YORUM
  • Hakan candan 09 Ocak 2018 03:31 Yollar farklı fikirler aynı

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Meral Akşener
MERAL AKŞENER KİMDİR?

İYİ Parti'nin kurucusu ve Genel Başkanı olan Meral Akşener kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? Türkiye'nin ilk ve tek kadın İçişleri Bakanı ünvanına sahip olan Meral Akşener, 18 Temmuz 1956'da İzmit Gündoğdu'da doğ

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro