eposta yazdır zoom+ zoom-

Meral Akşener: 'Jiletle kazıyamayacaklar beni'

Meral Akşener: 'Jiletle kazıyamayacaklar beni'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "YSK'da abidik gubidik olursa o YSK'nın önüne koyacağım bir sandalye. O sonuçlar doğru çıkıncaya kadar oturacağım. Jiletle kazıyamayacaklar beni" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 29-04-2018 18:19 - Güncelleme: 30-04-2018 00:19

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Niğde'de, Şadırvan Parkı’nda seçim otobüsünün üzerinden halka seslendi.

Gençlerden ve kadınlardan sandıkları gönüllü olarak korumalarını isteyen Akşener, "Zorlu bir seçim geçireceğiz. Bu zorlu seçimde en büyük güvencemiz sizlersiniz. Bütün abudik gubidik hileler seçim sandığında yapılır. Biz seçim sandığını koruyacağız. Özellikle gençler ve kadınlar. Gönüllü olmanızı istiyorum. Sandıklarınızı korumanızı istiyorum. Dolayısıyla sandıklarımızı koruyacağız" diye konuştu.

Kullanılan oyun, namus olduğunu vurgulayan Akşener, "Size, Meral Akşener sözüdür. Sandık emniyeti, devletin namusudur. Bu namusu koruyamayacakları için bu namusa el uzatacakları için de burada, huzurunuzda onları uyarıyorum. O sandıkları korumak için göze aldığım konuları bir bilseniz, titrerdiniz. Ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Biz sandıkları koruyacağız. Ondan sonra sizden bir şey istemiyorum. YSK'da abidik gubidik olursa o YSK'nın önüne koyacağım bir sandalye. O sonuçlar doğru çıkıncıya kadar oturacağım. Jiletle kazıyamayacaklar beni" dedi.

"25 HAZİRAN’DA ONLARI GERİ ALACAĞIZ"

İYİ Parti Lideri Akşener, şeker fabrikalarının özelleştirilmesiyle ilgili ise, "Şeker fabrikalarını alanlara sesleniyorum. Onlara 25 Hazirana kadar el sürmesinler; çünkü 25 Haziran'da onları geri alacağız" diye konuştu.

Meral Akşener, konuşmasının ardından İYİ Parti Niğde il teşkilat binasının açılışını yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Meral Akşener: 'Jiletle kazıyamayacaklar beni' haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR108 YORUM
  • mniksek 30 Nisan 2018 10:41 ŞEKER FABRİKALARINI ALANLAR KİM BİLİYORMUSUNUZ, DAHA ÖNCE DEVLETTE OLUP ÖZELLEŞTİRİLEN FABRİKALAR, ÖRNEKMİ KAYSERİ ŞEKER İHALE İLE TURHAL ŞEKER FABRİKASINI 49 YILLIĞINA SATIN ALDI, DEVLETTE İKEN BATMAYA RAMAK KALA ÖZELLEŞTİRİLEN KAYSERİ ŞEKER ŞİMDİ ÖZELLEŞTİRİLERN ŞEKER FABRİKALARININ İHLALERİNE GİRDİ, 3 FARİKA ALDI, ALAMADIKLARININ FİYATINI YÜKSELTTİ...

    CEVAP YAZ 11 7
  • Misafir 30 Nisan 2018 21:12 çünkü birinci de isinma sayılacak ,ikincide yok olacaklar ,yıpratma taktiğini uyguluyorlar ,umarı başarmazlar ,çünkü gerçek niyetleri muasır medeniyetler olsaydı her vakit secimmiş gibi hep birliklte harıl harıl calışacaklardu ,

    0 26

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro