YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 05 Temmuz 2018 01:08 - Güncelleme: 05 Temmuz 2018 01:10

Meraklı ve sabırsız olabiliriz

Bugün 5 Temmuz Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Ay sabah 07:50’de Koç burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün meraklı ve hevesli enerjilerle fiziksel aktiviteler ve kişisel girişimlere daha fazla yönelebiliriz.

Öğle saatlerinden itibaren Ay, Oğlak burcundaki Satürn ile dik açı yapacak. Daha kararlı ve hırslı olabileceğimiz bu saatlerde duygusal konularda güç mücadeleleri ve baskılarla karşılaşabiliriz. Enerjimizi iş, görevler, kariyer ve maddi kavramlara yönlendirirsek daha başarılı olabiliriz.

Aslan burcundaki Merkür ve Kova burcundaki Mars arasında oluşan karşıt açı düşünce ve eylemlerimiz arasında çekişmelere neden olabilir. İletişimlerde çatışmalara neden olmamak için kullandığımız sözcüklere dikkat etmeliyiz. Ulaşımda ve trafikte kazalara karşı da temkinli olmalıyız.

Yengeç burcundaki Güneş ve Akrep burcundaki Jüpiter arasında etkinleşecek üçgen açı iyimser ve şanslı enerjileri güçlendiriyor. Gün genelinde maddi manevi fırsatlarla karşılaşabiliriz.

İş ve özel yaşamımızdaki çalışmaların ve çevremizdeki kişilere yapmış olduğumuz yardımların karşılıklarını görebileceğimiz bir gündeyiz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Meraklı ve sabırsız olabiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro