eposta yazdır zoom+ zoom-

Melih Gökçek'ten Kadir Topbaş tweeti

Melih Gökçek'ten Kadir Topbaş tweeti

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Twitter hesabından, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın istifasıyla ilgili bir mesaj yayınlandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 23-09-2017 08:00 - Güncelleme: 23-09-2017 08:00

13 yıl aralıksız sürdürdüğü büyükşehir belediye başkanlığı görevini bırakan Kadir Topbaş gündeme oturdu. AK Parti'nin seçimlerdeki göz bebeği İstanbul'da yaşanan bu gelişme sonrası gözler Ankara'ya çevrildi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Twitter hesabından, istifa eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş hakkında mesaj paylaştı.

Kadir Topbaş'tan Twitter'da Erdoğan mesajı

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Melih Gökçek'ten Kadir Topbaş tweeti haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR22 YORUM
  • şeyh şamil 23 Eylül 2017 12:26 100 yıllık cumhuriyetin kurucularına değerlerine küfrederek sürekli geçmişi eleştirerek demokrasi vurgusu yaparak yahudi ve hıristiyanlarla dost olma uğruna ve onların desteğiyle iktidara gelmek için zinayı domuz etini serbest bırakarak dinsiz kimlik vererek gündüz vakti kızılayda havai fişek patlatıp gavurlarla dost olmayı kuttlayanlar bugün demokrasinin d ni bırakmadılar bu fakir milletin parasıyla lüks ve şatafat içerisinde yaşayıp ülkenin borcunu 4 e katladılar ne var ne yok sattılar ve ülkenin her yanında Ohal uygulanıyor ve tek adamın ağzından çıkacak herşeye el pençe divan duruluyor memleketin kaynaklarını yandaşlarına peşkeş çekiyorlar hala bu aklı ağzıyla midesi arasına yerleşmiş geçim derdinden başka bir şey göremeyen milletin sesi çıkmıyor.

    CEVAP YAZ 6 4

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro