eposta yazdır zoom+ zoom-

Melih Gökçek'ten bomba deprem iddiası!

Melih Gökçek'ten bomba deprem iddiası!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten gündemi sarsacak şok bir iddia geldi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 10-09-2016 16:57 - Güncelleme: 10-09-2016 16:57

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, dış güçler ve FETÖ terör örgütünün İstanbul'da suni bir deprem yapacağı iddiasını tekrarlayarak, "İnanarak ve ısrarla söylüyorum.. Ekonomimizi çökertmek için dış güçler İstanbul'da sunni bir deprem planlıyor. Dünya bilsin... İşte söylediklerimin somut ve taze ispatı... Kuzey Kore denizde nükleer deneme yaptı, 5.3 deprem oldu..." dedi.

Gökçek, Twitter'dan yaptığı açıklamada, Türkiye'de pek çok yabancı ülkenin sismik araştırmalar yaptığına dikkat çekerek, "Acil önlem olarak Marmara'da tüm yabancı ülkelerin sismik araştırma yapması ve denizaltıların geçişlerinin yasaklanması gerekiyor" uyarısında bulundu.


"YENİ PROPAGANDA BAŞLATTILAR"

FETÖ'nün 14 Ağustos'ta deprem beklediğini ve ABD'nin İstanbul depremi için FETÖ'cülere Gölcük Depremi gibi deprem sözü verdiklerini belirten Başkan Gökçek, "Deprem olduğu takdirde, 'Hoca efendi mehdi, kehanet buyurdu' propagandası yapacaklarını TV'lerde ısrarla söylemiştim... Ben TV'lerde konuşunca bu oyun bozuldu. Bu kez yeni propaganda başlattılar. İstanbul'da evleriniz yakında para etmeyecek, evlerinizi satın. Gerekçe; 'ABD söz verdi. Gölcük gibi İstanbul'da deprem yapacak ve Türk ekonomisi batacak' idi... Bu propaganda sürüyor..." ifadelerini kullandı.

"15 TEMMUZ SONRASI TWEETLERİ"

Emre Uslu'nun, 15 Temmuz öncesinde attığı değişik tarihlerde meydana gelen depremlerle ilgili tweet'lerine yer veren Başkan Gökçek, daha sonra Uslu'nun 15 Temmuz sonrası meydana gelebilecek depremlerle ilgili yoğun bir şekilde attığı tweet'lere dikkat çekerek, "Bunlar da Emre'nin, insanları deprem psikolojisine sokan 15 Temmuz sonrası tweet'leri...Yani biz demiştik tweet'leri" dedi.Gökçek, Twitter hesabından açıklamalarını şöyle sürdürdü:

"- İki türlü deprem vardır... Bir, dünya yer hareketleriyle olan tabii depremler, bir de suni depremler...

- FETÖ'cüler ve Emre Uslu, Türkiye veya dünyada olan depremleri, olası dış kaynaklı suni depremlere tabii depremmiş havası vermek için altyapı olarak kullanmaya çalışıyorlar...

- Daha önce söyledim, tekrar söylüyorum... İstanbul'da bir deprem olur ve havada bir alev topu oluşur ise bu kesinlikle suni (yapay) bir depremdir.

- Emre'nin ısrarla deprem tweet'i atmasının tek nedeni, dış güçleri töhmetten kurtarmaktır.

- Basit gibi gözüken haberleri iyi tahlil ederseniz, oyunu rahatlıkla çözerseniz... Söylediklerim kesinlikle hayal mahsulü değil... İnanarak ve ısrarla söylüyorum... Ekonomimizi çökertmek için dış güçler İstanbul'da suni bir deprem planlıyorlar... Dünya bilsin...

- İşte söylediklerimin somut ve taze ispatı... Kuzey Kore denizde nükleer deneme yaptı, 5.3 deprem oldu...

- Peki... ya böyle bir deney Marmara gibi bir fay hattında yapılırsa... Sizce sonucu ne olur? Düşünmek bile istemiyorum...

- Ülkemizdeki pek çok yabancı ülke, sismik araştırmalar yapıyor...

- En son Fransızların sismik araştırma gemisi Marmara'da idi. Nitekim Fransızlar da İstanbul depreminin alt yapısını hazırladı ve 8 şiddetinde depremin beklendiğini söyledi.

- Kandilli Rasathanesi böyle bir tehlike olmadığını açıkladı...

- Demek ki bir senaryo üzerinde çok ciddi bir altyapı çalışması var... Ve bu gelişmeler de maalesef benim endişelerimi doğruluyor.

- Acil önlem olarak Marmara'da tüm yabancı ülkelerinin sismik araştırma yapması ve denizaltıların geçişlerinin yasaklanması gerekiyor".

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Melih Gökçek'ten bomba deprem iddiası! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR23 YORUM
  • Misafir 11 Eylül 2016 01:48 Bu ülke niye düzlmediğini anlaşıldı. En akılı buysa Önüne yatanlar ne halde.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Melih Gökçek
MELİH GÖKÇEK KİMDİR?

Melih GÖKÇEK 20 Ekim 1948 Yılında Ankara Keçiören'de doğdu. Ancak Melih Gökçek aslen Ankaralı değil. Melih Gökçek aslen anne tarafından Kosova, Prizrenli. Baba tarafından ise Urfa'nın Halfeti kazasından

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro