eposta yazdır zoom+ zoom-

Melih Gökçek de istifa edecek Topbaş'ın gidişini bilen isim yazdı!

Melih Gökçek de istifa edecek Topbaş'ın gidişini bilen isim yazdı!

Kadir Topbaş'ın istifa edeceğini 1 gün önceden bilip köşesinden yazan Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu Melih Gökçek bombasını patlattı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 24-09-2017 07:57 - Güncelleme: 24-09-2017 07:57

Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu 21 Eylül'de yazdığı yazısında Kadir Topbaş'ın istifa edeceğini iddia etmişti. Uğuroğlu'nun yazısından 1 gün sonra Topbaş istifasını açıkladı. Kulisinin doğru çıkmasının haklı gururunu yaşayan Orhan Uğuroğlu ikinci bombasını patlattı. Uğuroğlu'na göre Topbaş'ın ardından Melih Gökçek'de istifa edecek yada 'görevden alınacak.'

İşte Orhan Uğuroğlu'nun bugünkü köşe yazısının detayları:

"...

Aldığım bilgilere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanları İ. Melih Gökçek ile Kadir Topbaş'ı değiştirme kararı aldı.

21 Eylül tarihinde yazdığım, "Gökçek ve Topbaş yerine yeni isimler" başlıklı yazımda bu konuyu anlattım. AKP, CHP ve yeni kurulacak partiden birçok siyasetçi aradı daha fazla bilgi almak için.

Yazımın hemen ertesi günü Kadir Topbaş'ın çok önemli bir basın toplantısı yapıp istifa edeceği medyaya yansıyınca, "Abbas yolcu, gitti gider" dedim ki Kadir Bey yazımı haklı çıkartarak istifa ettiğini açıkladı.

Yazımın bu kadar hızlı gerçekleşeceğini tahmin etmesem dahi elbette gurur duydum bu haberi okurlarıma vermekten dolayı.

Şimdi sırada İ. Melih Gökçek var. Ya istifa edecek, ya görevden alınacak çünkü onun da son kullanma tarihi doldu.

Eski futbolcu Cumhurbaşkanı Erdoğan bizim futbol kulüplerinin başkanlarının başarısız antrenörleri görevden aldığı gibi idare etmeye başladı AKP'yi.

Başarısız il, ilçe teşkilatlarının başkanlarını, belediye başkanlarını görevden almaya başladı. Topbaş'ın istifa etmesi için AKP'li Belediye Meclis üyelerinin aldığı kararlar yetti ki bu tavırları sanmayın ki şahsi kararları ile alındı.

Bu kararlarının arkasında kesinlikle AKP Genel Başkanı partililerin deyimiyle "Reis" lakaplı Erdoğan vardır. Çünkü "Reis" yönetimindeki AKP öyle bir parti ki Genel Merkezin haberi ve izni olmadan yaprak kımıldamaz."

Melih Gökçek'in yerine kim gelir koltuğun iki güçlü adayı!

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Melih Gökçek de istifa edecek Topbaş'ın gidişini bilen isim yazdı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR19 YORUM
  • Misafir 02 Ekim 2017 20:13 Haberi kanal d. Veriyor yalandır

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Melih Gökçek
MELİH GÖKÇEK KİMDİR?

Melih GÖKÇEK 20 Ekim 1948 Yılında Ankara Keçiören'de doğdu. Ancak Melih Gökçek aslen Ankaralı değil. Melih Gökçek aslen anne tarafından Kosova, Prizrenli. Baba tarafından ise Urfa'nın Halfeti kazasından

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro