YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 08 Temmuz 2017 09:58 - Güncelleme: 08 Temmuz 2017 10:00

Melankolik ve keyifsiz hissedebiliriz

Bugün 8 Temmuz Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Oğlak burcundaki Ay güne ciddi ve kararlı enerjiler veriyor. Sabah saatlerinde güne melankolik ve keyifsiz başlayabiliriz.

Bugün duygularımızı biraz geri plana çekerken ciddi ve mantıklı hareket edebiliriz. Günlük yaşamımızdaki iş ve sorumluluklar, aile büyükleri ile ilgili konular ön plana çıkabilir.

Aile büyükleri ve onların sağlıkları ile ilgili hassasiyetler artabilir. Özellikle eklem, kemik, diz ve dişlerle ilgili kronik ağrı ve problemlere dikkat etmeliyiz. Kararlı ve hırslı enerjileri günlük işler ve kariyer konularına yönlendirebiliriz.

Yarın meydana gelecek dolunay Ay’ın üzerimizdeki etkisini arttırıyor. Duygu ve düşüncelerimiz arasında denge kurmakta zorlanabiliriz. Gerek  kendi yaşamımız gerekse çevremizde hızlı ve ani gelişmelerle karşılaşabiliriz. Bu nedenle bir kaç gün çok önemli plan yapmadan olanları izlemek daha doğru olabilir.

Akşam saatlerinden itibaren Ay, Balık burcundaki Neptün ile uyumlu görünüm yapacak. Sezgilerimiz bize yardımcı olabilir. Biraz yalnız kalıp, kararsız kaldığımız konularda iç sesimizi dinleyebiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Melankolik ve keyifsiz hissedebiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro