SON DAKİKA

YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2018 01:15 - Güncelleme: 16 Ocak 2018 01:18

Melankolik olmamız mümkün.

Bugün 16 Ocak Salı... Mars günündeyiz...

Oğlak burcunda ilerleyen Ay kapanan fazda. Yarın doğacak yeniay öncesinde geçmiş ayın konularını gözden geçirip sorgulayabiliriz. İç dünyamıza dönmemiz, melankolik olmamız mümkün.

Maddi manevi sorun teşkil eden kavramlar endişelere ve karamsar düşüncelere neden olabilir.

Öğle saatlerinde Ay Plüton ile birleşecek ve Akrep burcundaki Jüpiter ile uyumlu görünüm yapacak. Yoğun ve güçlü duygularla kariyer ve aile içerisinde önemli konulara odaklanabiliriz. Görev ve sorumluluklar, geleceğimize ait planlar üzerimizde baskı yaratabilir. Ancak ihtiyacımız olan destekleri de daha kolay bulabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay Koç burcundaki Uranüs ile dik açı yapacak. Kişisel özgürlükleri önemseyebileceğimiz bu saatlerde ilişkilerde ani gerilimler ve kopuşlar olabilir. Ani dürtüsel tavırlardan uzak durmalıyız. Ruhsal gerginlik ve huzursuzluk uyku sorunlarına da yol açabilir. Yeniay öncesinde rahatlamaya ve dengede kalmaya çalışalım.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Melankolik olmamız mümkün. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro