eposta yazdır zoom+ zoom-

Mehmetçik Kut'ül Amare 4. bölüm 3. fragmanı Süleyman Askeri'yi çıldırtan sözler

Mehmetçik Kut'ül Amare 4. bölüm 3. fragmanı Süleyman Askeri'yi çıldırtan sözler

TRT1'in sevilen dizisi Mehmetçik Kut'ül Amare'nin 4. yeni bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Kut'ül Amare'nin 4. bölümünde neler olacak? Kut'ül Amare 4. bölüm ne zaman ekrana gelecek? Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinin 4. bölümüne dair merak edilen her şey İnternethaber'de.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-02-2018 11:14 - Güncelleme: 08-02-2018 11:14

TRT1'in reyting rekorları kıran dizisi Mehmetçik Kutül Amare'nin 4. yeni bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Herkes 8 Şubat Perşembe 20:00'de ekrana gelecek dizide neler olacağını merak ediyor. Son yayınlanan fragman 4. bölüm için önemli ipuçları veriyor. İşte başrollerinde Kaan Taşaner, İsmail Ege Şaşmaz ve İlker Aksum gibi isimlerin yer aldığı Mehmetçik Kutül Amare dizisinin 4. bölüm 3. fragmanı...

Mehmetçik Kut'ül Amare 4. yeni bölüm 2. fragmanı...

Mehmetçik Kut'ül Amare 4. yeni bölüm 1. fragmanı...

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Osmancık taburundan geri kalmak istemeyen Mehmet, Bağdat’a giden trene gizlice binmeyi başarmıştır. Girdiği vagona yaralanmasına neden olan Victoria’da getirilmiştir. Mehmet Victoria’yı sorgulayarak ayağını yaralayan kişinin Cox olduğunu öğrenir. Süleyman Askeri, Osmancık taburuyla bir an evvel Bağdat’a ulaşıp cepheye gitme telaşındadır. Diğer taraftan Kilikya’daki Komitacılarla buluşan Cox, Osmancık taburunun Bağdat’a ulaşmaması için yeni eylemler peşindedir.

Bütün bunlar yaşanırken Mehmet ve Victoria arasındaki sorgulama devam etmektedir. Bu sırada askerlerin sesini duyan Victoria, Mehmet’e silahını vermesini istemiş, vermemesi durumunda kendisini ihbar edeceğini söyleyerek tehdit etmiştir. Silahı alan Victoria, Süleyman Askeri’nin vagonuna getirilmiştir. Fırsatını bulan Victoria silahı Süleyman Askeri’ye doğrultmuş ancak silah boş çıkmıştır. Bu durum aynı zaman da Mehmet’in trende olduğunu ortaya çıkarmıştır.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mehmetçik Kut'ül Amare 4. bölüm 3. fragmanı Süleyman Askeri'yi çıldırtan sözler haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro