eposta yazdır zoom+ zoom-

Mehmet Yüzüak programdan mı kovuldu neden yok?

Mehmet Yüzüak programdan mı kovuldu neden yok?

Show Tv'de yayınlanan Seda Sayan'ın programında yorumcu olan Mehmet Yüzüak yok. Yeşim Salkım ile soytarı polemiğine giren Mehmet Yüzüak neden yok? Mehmet Yüzüak Show Tv'den kovuldu mu? Programın diğer yorumcusu olan Sinem Yıldız konuyla ilgili açıklama yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-01-2018 16:18 - Güncelleme: 11-01-2018 16:18

Seda Sayan uzun zamandır beklediği formata yeniden kavuştu. Ünlüleri ağırlayan ve magazin haberlerini değerlendiren Seda Sayan 3 eleştirmenle yoluna devam ediyordu. O eleştirmenlerden biri de Mehmet Yüzüak'tı. Fakat Mehmet Yüzüak 2 gündür programda yok. Peki nedeni ne?

Mehmet Yüzüak Yeşim Salkım ile polemiğe girmişti. Birbirlerine ağır hakaretlerde bulunan Mehmet Yüzüak ve Yeşim Salkım arasında gerilim devam ediyor. Canlı yayında kendisine soytarı denildiği için deliye dönen Mehmet Yüzüak 2 gündür programa gelmiyor. Mehmet Yüzüak Show Tv'den kovuldu mu?

MEHMET YÜZÜAK KOVULDU MU NEDEN YOK? 2 gündür programda olmaması nedeniyle Mehmet Yüzüak'ın kovulduğuna dair iddialar ortaya atılmıştı. Fakat Sinem Yıldız bugün beklenen açıklamayı yaptı. Mehmet Yüzüak'ın olmamasının nedeni ise hasta olması. Üzüntüden stres olan Mehmet Yüzüak 2 gündür programda yer almıyor. 

Mehmet Yüzüak kimdir Yeşim Salkım ile neden kavga ediyor?

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mehmet Yüzüak programdan mı kovuldu neden yok? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro