eposta yazdır zoom+ zoom-

Mehmet Özhaseki mi, Mansur Yavaş mı?

ANKARA'da Mehmet Özhaseki mi yoksa Mansur Yavaş mı kazanır? İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık yorumluyor... Ankara'da Mansur karşılığı olduğu muhakkak. Ama Mansur Bey'in Ankara'da Melih Gökçek nefreti ile beslendiği de ayrı bir gerçek. Melih Gökçek, olmadığına göre, bu hiç İYİ olmadı! O balon daha şimdiden sönmeye başladı sanki... Yavaş Yavaş!

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-12-2018 14:27 - Güncelleme: 06-12-2018 14:27

Başkan Erdoğan, Ankara Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki 'nin ismini açıklayınca, mertlikten nasiplenmeyen bazı kimseler, karnından konuşmaya başladı:

"Niye Kayserili, Ankara için Ankaralı biri yok muydu?"

"Ankaralı" diye aslında kendini tarif edenler istediğini alamayınca, şer cephesi ile birlikte hareket etmeye başladı. Melih Gökçek'i, Murat Karayalçın'ı... herkes Ankaralı'ydı sanki.

Ankaralı, Kayserili farketmez, olacağı söyleyeyim ben size. 31 Mart'a 4 ay var. Özhaseki, kimileri gibi laf cambazlığı ile iş yapan biri değil. Projeleri ile yol alan başarılı bir belediye başkanıdır. Vakti geldiğinde Ankaralılar'ın kalbine dokunarak projelerini açıklayacak ve istediğini alacaktır. 

Melih Gökçek kadar Ankara'da popülaritesi yok doğru. Ama, önce Kayseri sonra da Türkiye... özellikle Güneydoğu'da Özhaseki'nin yaptıkları ortada. 

"Papaz kılıklı" tiplerin yaydığı fitne-fesata rağmen Özhaseki Ankara'da herkesin, her kesimin kalbine dokunabilirse geçmişdeki başarılarının referansıyla sonuç alması kuvvetle muhtemeldir. Mansur Yavaş veya bir başkası farketmez,  karşısında kim olursa olsun sonucu Özhaseki'nin açıklayacağı yeni projeler belirleyecek.

MHP'nin tam desteği de çok önemli kuşkusuz.  Melih Gökçek'in daha ilk günden Özhaseki'ye arka çıkması, daha da önemli

Mansur Yavaş'a gelince...
Ankara'da karşılığı olduğu muhakkak. Ama Mansur Bey'in Ankara'da Melih Gökçek nefreti ile beslendiği de ayrı bir gerçek. Rozetsiz adayın en büyük projesi Melih Gökçek'ti! Melih Gökçek, olmadığına göre, bu hiç İYİ olmadı!

O balon daha şimdiden sönmeye başladı sanki... 

Yavaş Yavaş!

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mehmet Özhaseki mi, Mansur Yavaş mı? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR16 YORUM
  • Doğrucu 07 Aralık 2018 20:19 Mniksek isimli kişiye hitaben melih gökçek bey mansur yavaş beyi tabiki kötülemek isteyecek ama gariptir ki mansur beyin hiçbir açığını bulamamış tuvalet örneğine kadar mı düştü Beypazarı mansur yavaştan önce kim biliyordu madem turustik bir yerdide. beypazarini turizme açan hemde hiçbir ödenek almadan yapandir mansur yavaş. Videoyu izledim ülkemin herhangi bir yerine bir çivi çakan herkes değerlidir lâkin bakanlığın imkanları ile 40000 nüfuslu bir ilçenin imkanlarını kıyaslamakta ayrı bir ironi olarak görüyorum. Güzel ülkemin güzel başkenti için kim daha hayırlı ise o gelsin

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro