eposta yazdır zoom+ zoom-

Mehmet Nuri Ersoy: Erdoğan'la bir kez görüştüm adımı listede gördüm!

Mehmet Nuri Ersoy: Erdoğan'la bir kez görüştüm adımı listede gördüm!

Bakanların adı açıklandığında Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un adı herkese sürpriz olmuştu. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy kendisine bakanlık teklifinin nasıl yapıldığını anlattı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 25-09-2018 10:15 - Güncelleme: 25-09-2018 10:15

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, bakanlık görevine nasıl geldiğini anlattı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fikrini almak için kendisini Beştepe'ye çağırdığını söyleyen Bakan Ersoy, "1 saat toplantı yaptık. Sonra ise adım bakanlar listesindeydi" dedi. Uyum sağlamaya çalıştığını ifade eden Ersoy, "Bize, 'Değişmeniz için değil, değiştirmeniz için getirdik' dediler" diye konuştu. Sözcü'ye konuşan Mehmet Nuri Ersoy'un o açıklamaları...

ERDOĞAN'LA BİR KEZ BİR ARAYA GELDİM: Doğrusu hiç beklemiyordum. Ben Sayın Cumhurbaşkanı ile sadece bir kez bir araya geldim. Kendisi bizim şirketimizde yaptığımız vizyoner işleri duymuş, fikrimi almak için Beştepe'ye davet etti. Bir saat 15 dakika ikili bir toplantı yaptık. Sonrasında adımı bakanlar listesinde gördüm.

UYUM SAĞLAMAYA ÇALIŞMADIM: Uyum sağlamaya çalışmadım açıkçası. Bu göreve gelirken bize şöyle denildi: “Değişmeniz için değil, değiştirmeniz için getirdik…” Ben de bunu yapmaya çalışıyorum. Bakanlıkta 28 bin arkadaşımız var.

YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR: Hızıma ayak uydurabilen kadrolarla çalışıyoruz. Hızımız daha da artacak çünkü yapacak çok işimiz var. Temel yaklaşım olarak “Niçin yapılamaz” değil “Nasıl yapılabilir” diyoruz. Bunun bütün gerekliliklerini de uyguluyoruz.

Mehmet Ersoy kimdir ETS Tur'un sahibi nereli eşi Pervin Ersoy

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mehmet Nuri Ersoy: Erdoğan'la bir kez görüştüm adımı listede gördüm! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • Başkan El Mağduro 25 Eylül 2018 15:55 Yani! Durum vahim. Tanımadığın adamı ölçüsüz, kritersiz bakan yap, müsteşar yap, genel müdür yap, il müdürü yap, ilçe müdürü yap, … İşten anlamayanı işin başına getir.

    CEVAP YAZ 6 2
KİMDİR ?
Mehmet Ersoy
MEHMET ERSOY KİMDİR?

Kültür ve Turizm Bakanı olan Mehmet Ersoy kimdir aslen nereli? Mehmet Ersoy'un şirketleri, eşi ve çocukları hakkında merak edilenler: 1968 doğumlu Mehmet Ersoy, ETS Tur ve Maxxroyal otellerin sahibidir.  Mehmet Ersoy'un ik

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro