eposta yazdır zoom+ zoom-

Mehmet Keskinoğlu'dan Erdoğan'a yardım notu!..

Mehmet Keskinoğlu'dan Erdoğan'a yardım notu!..

Keskinoğlu Tavukçuluk Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Keskinoğlu, 28 Mayıs'ta Akhisar'da düzenlediği miting öncesi Erdoğan'a bir not iletmişti. Keskinoğlu yaptığı açıklamada şirketin ne kadar zor durumda olduğunu ve yardım beklediğini anlatmak için not ilettiğini söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 02-08-2018 12:04 - Güncelleme: 02-08-2018 12:04

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 28 Mayıs 2018 tarihinde AkhisarStadında düzenlediği miting öncesi stadyum girişinde Keskinoğlu Tavukçuluk Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Keskinoğlu korumaların arasından sıyrılarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bir not iletmişti. Keskinoğlu yaptığı açıklamada şirketin ne kadar zor durumda olduğunu ve Erdoğan'dan yardım beklediğini anlatmak için not ilettiğini söyledi. Keskinoğlu şu an konkordato sürecinde.

ŞİRKETE 3 AYLIK GEÇİCİ MÜHLET VERİLDİ

Geçtiğimiz günlerde Türkiye'nin dev markalarından Keskinoğlu Tavukçuluk, nakit sıkışıklığı nedeniyle iflas erteleme yerine getirilen konkordato başvurusu yapmıştı. Şirkete mahkeme tarafından üç aylık geçici mühlet verildi.

Aksihar'daki fabrikasında açıklamalarda bulunan Keskinoğlu Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Keskinoğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Akhisar mitinginde korumalardan sıyrılarak bir kağıt verdiğini belirtti.

YARDIM BEKLEDİĞİNİ YAZMIŞ

Başkan Mehmet Keskinoğlu kağıdın içeresinde şirketin şu anki durumunu anlatan bir yazı olduğunu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yardım beklediğini söyledi. 28 Mayıs tarihinde verdiği kağıt sonrasında şirket 12 Haziran'da konkordato başvuru yaptığını duyurdu.

Şirketin şuan ki durumunu da kısaca özetleyen Mehmet Keskinoğlu ve Fevzi Keskinoğlu kardeşler üretimin devam ettiğini ancak yüzde yüzyirmibeş oranında azaldığını söyledi. Keskinoğlu, "Eskiden günlük kesimimiz 300 bin tavuktu. Ancak şuan 75 bine düştü." ifadelerini kullandı. (Derin Gökçe/Sözcü)

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mehmet Keskinoğlu'dan Erdoğan'a yardım notu!.. haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • Recep 12 Eylül 2018 13:09 Tavuklar dolarla mı yumurtluyor? Herşeyi dolara bağlamanın anlamı yok. Ekonomik olarak sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz, bunu iktidar dahil kimse inkar etmiyor. Biz vatandaş olarak ne yapabiliriz? Yerli firmalara, yerli ürünlere destek olmak için yerli ürünlere yönebiliriz. Türkiyede üretilen ürünleri satın alabiliriz. ABD menşeili malum telefon markası satışlarında dünyada 6.sıradayız. 10 milyar dolara yakın paramız, bizi bölmeye çalışan, PKK-FETÖ destekçisi ABD'ye gidiyor. Neden yerli telefon alıp, hem ülkemize, hem kendimize destek olmuyoruz? Sonra da firmalar, sıkıntıya girince başkasını suçluyoruz?

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro