eposta yazdır zoom+ zoom-

Mehmed Bir Cihan Fatihi 6.final bölümüyle final yapıyor neler oldu özet

Mehmed Bir Cihan Fatihi 6.final bölümüyle final yapıyor neler oldu özet

Kanal D'nin büyük umutlarla izleyici karşına çıkardığı Mehmed Bir Cihan Fatihi 6.bölümüyle final yaptı. Mehmed Bir Cihan Fatihi final bölümü izlemek isteyenler ekranlara koştu. Mehmed Bir Cihan Fatihi final de neler oldu?

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 01-05-2018 16:43 - Güncelleme: 01-05-2018 16:43

Kanal D'nin büyük umutlarla izleyici karşına çıkardığı Mehmed Bir Cihan Fatihi 6.bölümüyle final yaptı. Mehmed Bir Cihan Fatihi final bölümü izlemek isteyenler ekranlara koştu. Mehmed Bir Cihan Fatihi final de neler oldu? Gelin Mehmed Bir Cihan Fatihi 6.final bölümünde neler oldu özetine bakalım.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ 6.FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLDU ÖZET; Mehmed Bir Cihan Fatihi Final Bölümünde Konstantiniyye için harekete geçen Mehmed, Osmanlı Devleti'ne karşı gelen saldırılar yüzünden yeni bir hamle yapıyor!

En büyük hayali Konstantiniyye'yi fethetmek olan Mehmed, bunu gerçekleştirebilmek için sarayın gizli kapıları ardında güvendiği paşalarla birlikte planlar yapar. Mega Dük Notaras'ın kızı olan Eleni'nin de Osmanlı Devleti'ne gelişi, Mehmed'in Konstantiniyye'nin gizli yerlerini de öğrenmesine sebep olur. Lakin bbu zorlu yolculuk, Mehmed için de kolay olmayacaktır. Daha önce yirmi sekiz kez denenmesine rağmen fethedilemeyen Konstantiniyye için hiç yapılmamış bir hazırlık sürecindedir.

Öte yandan Bizans İmparatoru Konstantinos da karşı hamleye kalkışır. Şehzade Orhan'ı, Mehemd'e karşı kullanırken, Karamanoğulları ile de iş birliği yapar. Osmanlı Devleti, iç işlerindeki problemleri çözmeye çalışırken, Konstantiniyye için de hareket zamanıdır.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mehmed Bir Cihan Fatihi 6.final bölümüyle final yapıyor neler oldu özet haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Kamil Pekmez 01 Mayıs 2018 20:25 Bence bu final adil olmadi. Ben tüm bölümlere baktim ve begenmistim. Herhalde bu bitis sebebi muhtesem yüzyilda oldugu gibi bol bol dekolte olmadigi. Biraz dini agirlik oldugu ve ahlaksiz sözlerin olmadigi icin.Bol bol müstehcenlik yok. Yani final yapacak o kadar program varki (Güldür show; cocuklar duymasin, beni affet filan).

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro