eposta yazdır zoom+ zoom-

Mehmed Bir Cihan Fatihi 2.yeni bölüm fragmanında şok gelişme

Mehmed Bir Cihan Fatihi 2.yeni bölüm fragmanında şok gelişme

Kanal D'nin uzun zamandır beklenen dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin 1. ilk bölümü izleyici tarafından çok sevildi. Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin 1.ilk bölümünün hemen ardından Mehmet Bir Cihan Fatihi 2.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-03-2018 16:34 - Güncelleme: 21-03-2018 11:46

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı ve uzun zamandır beklenen Mehmed Bir Cihan Fatihi 1.ilk bölümünün hemen ardından Mehmed Bir Cihan Fatihi 2.yeni bölüm fragmanı geldi. Mehmed Bir Cihan Fatihi 1.ilk bölümü bekleneni karşılamış görünüyor. Hadi gelin önce Mehmed Bir Cihan Fatihi ilk bölümde neler olmuş özetine bakalım hemen ardından Mehmed Bir Cihan Fatihi 2.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ 1.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ; Şehzade Mehmed, babası Murad Han’ın vefatından sonra tahta çıkmak üzere Manisa’dan, Edirne’ye yola çıkar. Tahtın bir diğer adayı olan Şehzade Orhan ise bu sırada Konstantiniyye’dedir. İmparator Konstantinos, Şehzade Orhan’ı Osmanlı’nın başına geçirmek ister ve Edirne’ye gönderme kararı alır.

Edirne’de onları bekleyen Çandarlı Halil Paşa’nın taht mücadelesinde kimi destekleyeceği Osmanlı’da yeni bir dönemin başlamasına yol açacaktır.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİH 2.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mehmed Bir Cihan Fatihi 2.yeni bölüm fragmanında şok gelişme haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • Fatih görse ne der bu işe 21 Mart 2018 19:48 Kadınlar neden bu kadar dekolte giydirilmiş. Bizanslıları anladık da osmanlı kadınları neden göğüsler fora etmiş dolanıyorlar. Magazin olayına dönüşürse izlemem muhteşem yüzyıl saçmalığını izlemediğim gibi. Kadınları vücutlarıyla değil oyunculuklarıyla ön plana çıkartın.

    CEVAP YAZ 0 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro