Mars'a ışınlandım diyen zaman yolcusundan şok açıklamalar! Barack Obama...

Uzun süredir bir Youtube kanalından yayınlanan zaman yolcuları kervanına bir yenisi daha eklendi. İsminin Michael Macintosh olduğunu söyleyen şahıs geleceğin ABD Başkanını açıkladı. Sözde zaman yolcusu Macintosh, eski ABD Başkanı Barack Obama ile birlikte çok gizli bir zaman yolculuğu operasyonu için çalıştığını bildirdi. Macintosh, misyonun kendisine “krono vizyon” adı verilen teknolojiye erişim sağladığını söyledi.

Zaman yolcusu Macintosh, ABD eski başkanı Barack Obama'nın yapılan projenin bir parçası olduğunu söyledi. Obama ile birlikte kızıl gezegen Mars'a yansımalarını yaptığını söyleyen Macintosh, 2030’da ABD Başkanı olacağının söyledi.

Zaman yolcusu şöyle devam etti: “Eski Başkan Barack Obama ile birlikte projenin bir parçasıydım, zaman yolculuğu ve krono vizyona erişimimiz nedeniyle, kendimin ABD 2030’da ABD Başkanı olacağı gerçeğinin farkındayım. Bu programla birlikte çalıştığım bir başka kişinin de 2032'de Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olacağı yönünde.

  • Dünya 11 Ocak 2019 09:25
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Mars'a ışınlandım diyen zaman yolcusundan şok açıklamalar! Barack Obama... videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro