YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2018 00:07 - Güncelleme: 27 Haziran 2018 00:10

Mars retro harekete geçiyor!..

Bugün 27 Haziran Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Yay burcundaki Ay akşam saatlerine kadar boşlukta ilerleyecek. Günlük işler yavaşlarken, belirsizlik ve karmaşalarla karşılaşabiliriz.

Yengeç burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Satürn arasında etkinleşen karşıt açı güne kasvetli ve kısıtlayıcı bir enerji verebilir. Görev ve sorumluluklar, kariyer hedefleri ve otorite olan ilişkiler ön planda olabilir. Kronik sağlık sorunlarına karşı temkinli olmalı, ihmalkar davranmamalıyız.

Kova burcundaki Mars bugün retro harekete geçecek. Mars 27 Ağustos’a kadar retro harekette olacak. Bu dönemde enerjimiz içe dönüp kısıtlanırken, insiyatif almakta zorlanabiliriz. Mars Kova burcunda özgür, bireysel ve yaratıcı enerjileri arttırabilir.

Mars retro iken bazen tuhaf ve anlaşılmaz olsa da inatçı bir şekilde idealleri peşinden gidebiliriz. Retro dönemde bu alanlarda dürtüsel ve tepkisel davranabilir, eylemlerimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Davranışlarımız geçmişte bastırdığımız duygulara bir tepki şeklinde olabilir. Geleneksel yöntemler ve kısıtlayıcı kuralları görmezden gelip tamamen kendi fikirlerimizi savunabiliriz.

Ay 18:52’de Oğlak burcuna geçecek. Dolunaya doğru ilerleyen Ay kişisel ve toplumsal alanlarda bazı stresler ortaya çıkarabilir, temkinli olmalıyız…
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Mars retro harekete geçiyor!.. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro