YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2018 00:19 - Güncelleme: 28 Ağustos 2018 00:22

Mars ileri harekete dönüyor

Bugün 28 Ağustos Salı... Mars günündeyiz...

Balık burcunda ilerleyen Ay dolunay fazında. Duygusal ve ruhsal hassas ve kırılgan enerjiler altındayız… Büyük vizyonlarımıza ve ideallerimize odaklanabileceğimiz gün boyu sezgilerimizi dinleyebiliriz, ancak hayallerin arasında kaybolmamaya da dikkat etmeliyiz.

Kollektife ait kavramlar, maneviyat, ruhsallık, sanat, yaratıcılık isteyen konularla ilişkilerimiz güçlenebilir.

Balık burcunddaki Ay öğleden sonra 16:54’de Oğlak burcundaki Mars ile uyumlu görünüm yapacak ve boşluğa girecek. İş, kariyer konuları ve yaşamımızdaki erkek figürlerle ilgili konulara daha fazla odaklanabiliriz. Yeni konularla ilgilenmek yerine geçmişten gelen yarım kalmış işleri tamamlamak için elimize fırsat geçebilir.

Ay akşam 19:34’de Koç burcuna geçecek. Değişen enerji dinamikleri ile birlikte gece saatlerinden itibaren meraklı ve sabırsız davranışlarda bulunabiliriz.

27 Haziran’dan bu yana retro harekette olan Mars bugün Oğlak burcunda ileri harekete dönüyor. Önümüzdeki dönemde fiziksel enerjimizi daha doğru kullanabilir, hedef ve projelerimize yönelik girişimlerde  bulunabiliriz. Mars 11 Eylül’e kadar Oğlak burcunda ilerleyecek ve daha sonra Kova burcuna geçiş yapacak.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mars ileri harekete dönüyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro