YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2018 23:27 - Güncelleme: 15 Kasım 2018 23:30

Mars Balık burcuna geçiyor

Bugün 16 Kasım Cuma... Venüs günündeyiz...

Ay sabah 06:58’de Balık burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün duygusal ve ruhsal enerjiler güçlenirken spritüel alanlara çekilebiliriz.

Sabah saatlerinde Ay Mars ve Jüpiter ile görünüm yapacağından kendimizi coşkulu ve heyecanlı hissedebiliriz, duygularımızı ve dürtülerimizi kontrol etmemiz zorlaşabilir. Öğleden sonraki saatlerde Ay, Oğlak burcundaki Satürn ile uyumlu görünümde olacak. Daha istikrarlı ve güvenli hareket edebilir, sağduyulu davranabiliriz. Önemli işleri öğleden sonraki saatlere bırakmakta fayda var.

Enerji gezegenimiz Mars bugün Kova burcundan ayrılıp Balık burcuna geçecek. Mars 1 Ocak’a kadar Balık burcunda kalacak. Enerjimiz bu dönemde geri çekilirken, bilinçaltımız, hayal gücümüz, duygusal ihtiyaçlarımız dürtülerimizi ve motivasyonlarımızı etkileyebilir. Fantazi ve hayallerin peşinden koşmamız, boşuna enerji harcamamız mümkün. Bu dönemde duygular, hayaller ve yaratıcı enerjiyi maneviyat ve sanatsal kavramlara yönlendirmek iç dünyamızı dengelememize yardımcı olabilir.

5 Ekim’den bu yana retro harekette olan Venüs bugün Terazi burcunda ileri harekete dönecek. Venüs 2 Aralık’a kadar Terazi burcunda güçlü pozisyonda olacağından ilişkiler, ortaklıklar, diplomasi, sanat, güzellik, estetik gibi alanlarda verimli gelişmeler yaşayabiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mars Balık burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 16 Kasım 2018 04:26 Ermeni mimarlar tarafından dikilen camiler bile isyan etti!... Sultan Ahmet'te minareler azaldı

    CEVAP YAZ 0 0
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro