YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2017 22:26 - Güncelleme: 19 Temmuz 2017 22:29

Mars Aslan burcuna geçiyor

Bugün 20 Temmuz Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

İkizler burcundaki Ay güne hareketli ve değişken enerjiler veriyor.Sabah saatlerinde Ay, Jüpiter ile üçgen, Neptün ile de dik açı yapacak.

Zihinsel yaratıcılığımızın yükseldiği bu saatlerde hayaller ve idealler de öne çıkabilir. Aynı anda bir çok konuyla ilgilenmemiz, bu nedenle günlük işlere konsantre olmamız zorlaşabilir. Meraklı ve konuşkan olabileceğimiz gün boyunca iletişim ve haber trafiği de artabilir.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Venüs ile birleşirken, Aslan burcundaki Merkür ile de uyumlu görünüm yapacak. Keyifli ve huzurlu enerjiler bizi sanatsal ve sosyal konulara daha fazla yönlendirebilir. Gezi ve seyahatler, kültürel ve sanatsal organizasyonlar içinde yer alabilir, değişik kişilerle tanışabiliriz.

Enerji gezegenimiz Mars bugün Aslan burcuna geçecek. Mars 5 Eylül’e kadar Aslan burcunda ilerleyecek. Bu dönemde yaratıcılığımızı ve yeteneklerimizi dış dünyaya göstermek ve dikkat çekmek için motive olabilir, sosyal yaşam, eğlence, keyif, aşk ve flörtlere daha fazla enerji harcayabiliriz. Egomuzu besleyecek, bizi öne çıkaracak, liderlik, yöneticilik, ün, şöhret gibi kavramlarda mücadelemiz artabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mars Aslan burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro