eposta yazdır zoom+ zoom-

Marmaris'e gelen İngiliz turist tişortüne bakın ne yazdı!

Marmaris'e gelen İngiliz turist tişortüne bakın ne yazdı!

Muğla’nın Marmaris ilçesine tatile gelen İngiliz turist, terörü protesto için tişörtüne “Kahpe terörist s… ben tatildeyim yazısı yazdırarak sokak sokak dolaşıyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-05-2016 13:35 - Güncelleme: 12-05-2016 13:35

İngiltere’nin Portsmouth şehrinde yaşayan 61 yaşındaki Keıth Raymond 10 yıl önce Marmaris’e tatile gelerek çok beğendi.

İngiliz adam, Avrupalı turistlerin Türkiye’ye terör olayları nedeniyle gelmek ,istemediklerini işitince beyaz tişörtüne “Kahpe terörist s... ben tatildeyim” yazdırıp sokakta dolaşmaya başladı.

Raymond’un teröre tepki için tişörtüne yazdırdığı sözleri okuyan Türk vatandaşları İngiliz turiste teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Keıth Raymond, yaptığı açıklamada, “25 Yıldır Türkiye’ye geliyorum. Bu ülkenin bir yaşayanı oldum. Bu yıl zor olacak denildi ama buraya geldiğimde hiçbir problemle karşılaşmadım. Birileri çıkmış Türkiye’de öldürülürsün diyor. Kendi ülkemin vatandaşlarına sesleniyorum, burası çok güvenli. Hiçbir endişe duymadan gelebilirsiniz“ diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Marmaris'e gelen İngiliz turist tişortüne bakın ne yazdı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • misafir 12 Mayıs 2016 18:37 birden çıkan reklamlarınız hiç hoş olmamış , otomatikman açılıyor ve çok rahatsız ediyor, kapatmaya çalışıyorsunuz nereden kapatılacağını bulamıyorsunuz. bu tür reklam okuyucuya yapılmış hakarettir.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro