Maria Sharapova'nın paylaştığı fotoğraf Rusları çıldırttı!

Rus tenisçi Maria Sharapova, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı önündeki fotoğrafını sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaşınca takipçileri sinirden çılgına döndü.

Maria Sharapova'nın paylaştığı fotoğraf Rusları çıldırttı!

Kadın tenisinin en önemli isimlerinden olan Rus tenisçi Maria Sharapova, Amerikan bayraklı fotoğraf paylaşımıyla vatandaşlarını çılgına çevirdi. Doping cezası nedeniyle uzun süre kortlardan uzak kalan 30 yaşındaki sporcu, annesiyle beraber ABD'de ünlü ressam Jasper Johns'un sergisine gitti. Bu sırada tabloları izlerken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan ünlü sporcuya Rus takipçilerinden tepki geldi.

Maria Sharapova'nın paylaştığı fotoğraf Rusları çıldırttı!

MARIA SHARAPOVA'DAN TEPKİ ÇEKEN PAYLAŞIM: ABD'de yaşayan Rus tenisçinin, ABD bayraklı bir fotoğraf paylaşması Rusya basınında da geniş yer bulurken "Neden ABD bayrağıyla fotoğraf çekildi?" manşetleri atıldı. Konu hakkında açıklama yapan emenkli tenisçi Anna Chakvetadze, "Sharapova sanatı seviyor ve müzeleri geziyor. Jasper de ülkenin en önemli sanatçılarından. Sadece sanat sevgisi hepsi bu" dedi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro