eposta yazdır zoom+ zoom-

Mahir Ünal'dan Fransa'ya sert tepki!

Mahir Ünal'dan Fransa'ya sert tepki!

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Fransa'da Kur'an-ı Kerim'den 'şiddet ve Yahudi karşıtı fikirleri yaydığı gerekçesiyle bazı ayetlerin çıkarılması' yönünde yayımlanan bildiriye tepki gösterdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-05-2018 17:46 - Güncelleme: 08-05-2018 00:24

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Fransa'da 300 sözde aydının, kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'den bazı ayetlerin çıkarılmasını talep eden bir bildiri yayınlaması en hafif tabirle bağnazlıktır" ifadesini kullandı.

Ünal, Twitter hesabından, Fransa'da Kur'an-ı Kerim'den 'şiddet ve Yahudi karşıtı fikirleri yaydığı gerekçesiyle bazı ayetlerin çıkarılması' yönünde yayımlanan bildiriye ilişkin paylaşımda bulundu.

Bildiriye tepki gösteren Ünal, şunları kaydetti:

"Fransa'da 300 sözde aydının, kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'den bazı ayetlerin çıkarılmasını talep eden bir bildiri yayınlaması en hafif tabirle bağnazlıktır. Siyasetin ve akademinin arkasına saklanarak İslam düşmanlığı yapmak, kutsal kitaba dil uzatmak ve Müslümanlara hakaret etmek Avrupa'nın içinde bulunduğu ruh haliyle ilgilidir. Bu 'modern' haçlı zihniyetinin temsilcilerini ve imza attıkları utanç vesikasını lanetliyorum. Yüce dinimiz İslam ve kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim, kıyamete kadar değişmeyecek, insanlığa ışık tutmaya devam edecektir."

Biri Cumhurbaşkanı, üçü başbakan IŞİD kafalı 300 Fransız...

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mahir Ünal'dan Fransa'ya sert tepki! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR14 YORUM
  • BALYOZ 08 Mayıs 2018 09:53 BÜTÜN HAÇLI DÜNYASI AYAĞA KALKSA BİLE, YER YERİNDE OYNASA, DÜNYA DA YIKILSA KUR'AN IN DEĞİL BİR AYETİNİ BİR HARFİNİ BİLE DEĞİŞTİRMEYE GÜCÜ YETMEZ, YETMEMİŞ VE YETMİYECEKTİRDE NOKTA.

    CEVAP YAZ 1 7
KİMDİR ?
Mahir Ünal
MAHİR ÜNAL KİMDİR?

64. hükümette Kültür ve Turizm bakanı olan Mahir Ünal kimdir ve aslen nerelidir? İşte Mahir Ünal'ın özgeçmişi. Mahir Ünal, 1 Temmuz 1966'da Kahramanmaraş Elbistan'da doğdu. Babasının adı Mehmet Reşat,

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro