eposta yazdır zoom+ zoom-

Lip lift (dudak kaldırma) ameliyatını kimler olabilir?

Lip lift (dudak kaldırma) ameliyatını kimler olabilir?

Güzel ve kalın dudaklar denilince akla ilk gelen dudak dolguları oluyor. Günümüzde çok kaliteli ve doğal görüntüye sahip dolgular mevcut. Lip lift (dudak kaldırma) ameliyatı nedir? Kimler lip lift ameliyatı olabilir? KBB uzmanı Doç. Dr. Ozan Seymen Sezen Lip lift dudak kaldırma ameliyatı hakkında bilgiler verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-10-2018 13:13 - Güncelleme: 29-08-2018 01:00

Lip lift (dudak kaldırma) ameliyatı nedir? Kimler lip lift ameliyatı olabilir? Lip lift ameliyatı fiyatları ne kadardır? KBB uzmanı Doç. Dr. Ozan Seymen Sezen Lip lift dudak kaldırma ameliyatı hakkında bilgiler verdi.

Liplift işlemi hem lokal hem de genel anestezi adı altına yapılabilen bir işlem olduğundan dolayı, ciddi sağlık sorunu olan hastalarımız bile liplift işlemini yaptırabilirler. Genel olarak, üst dudağın üstündeki cildin uzun olduğu hastalarda bu işlemi tercih ediyoruz. Erkek ve kadın hastalarımız bu ameliyatı tercih ederlerse, rahatlıkla olabilirler. Ameliyatın herhangi bir yaş sınırı yoktur. Ancak, estetik operasyonlarda genelde, 17 yaşından sonra olmalarını tavsiye ederiz.

Kaynak: cevapla.tv

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Lip lift (dudak kaldırma) ameliyatını kimler olabilir? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro