eposta yazdır zoom+ zoom-

Küskün modeller Seçkin Piriler ile Eva Maya barıştı

Küskün modeller Seçkin Piriler ile Eva Maya barıştı

Kaan Tangöze'den boşanan eski manken Seçkin Piriler, önceki gün Nişantaşı’nda dolaşırken objektiflere takıldı. Seçkin Piriler'in yanında bir ara dargın olduğu eski manken Eva Maya vardı. Piriler, “Eva ile birbirimize küsmüştük ama hasrete dayanamayıp barıştık” dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 31-08-2018 11:37 - Güncelleme: 31-08-2018 11:37

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze Kaan Tangöze'den boşanan eski manken Seçkin Piriler, önceki gün Nişantaşı’nda dolaşırken objektiflere takıldı.

Seçkin Piriler, 20 yıllık dostu Meral Kaplan ile temmuz ayında Bodrum’daki yazlığında kavga etmişti. Saç saça birbirlerine giren ve komşuların zor ayırdığı ikili, sonra barıştıklarını açıklasalar da 1.5 aydır yan yana gelmiyor.

EVA MAYA İLE BARIŞTILAR
Posta Gazetesi'nin haberine göre; Seçkin Piriler, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Yanında bir ara dargın olduğu eski manken Eva Maya vardı. Piriler, “Eva ile birbirimize küsmüştük ama hasrete dayanamayıp barıştık” dedi.


PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Küskün modeller Seçkin Piriler ile Eva Maya barıştı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro